Visas aktualitātes Pilnā versija

Rīgas centrā par narkotiku neatļautu tirgošanu aizturējām jaunu sievieti 2017. gada 15. augusts

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par sievieti, kura, iespējams, neatļauti realizē narkotikas. Naktī no 12. uz 13 augustu Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti devās uz šīs sievietes dzīvesvietu, lai veiktu pārbaudi. Netālu pie viņas dzīvesvietas Rīgas centrā tika pamanīta un aizturēta pati aizdomās turētā. Jāpiemin, ka tobrīd viņa izskatījās narkotisko vielu ietekmē, kas tiks precīzi noteikts ekspertīzē.

Veicot kratīšanu sievietes dzīvesvietā, tika atrasti vairāki polietilēna maisiņi ar pulverveida un šķidru vielu. Kopā tika atrasts un konfiscēts 30 gramu vielas, kas, visticamāk, ir amfetamīns. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētā sieviete narkotikas realizējusi.

Jāpiemin, ka 1985. gadā dzimusī sieviete jau iepriekš sodīta par šādu pašu noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajai ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Aicinām iedzīvotājus izmantot Iekšlietu ministrijas elektronisko pakalpojumu “Informācija par nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietām.” Izmantojot elektronisko karti, iespējams ātri un ērti atzīmēt nelegālo vielu tirdzniecības vietas, lai policija šo informāciju varētu pārbaudīt.

Pakalpojums pieejams šeit: 
http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/