Visas aktualitātes Pilnā versija

Dzīvoklī Salaspilī atklāta nelegālā alkohola tirdzniecības vieta; izņemti 44 litri nelegālā alkohola 2017. gada 09. marts

Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka Salaspils pilsētā kādā dzīvoklī tiek tirgots nelegālais alkohols.

7. martā ap pulksten 11 šajā vietā ieradās Salaspils iecirkņa policisti kopā ar Speciālo uzdevumu bataljona policistiem, lai veiktu kratīšanu. Jāpiemin, ka točkas īpašnieks bija parūpējies, lai tajā nepamanītas nevarētu iekļūt nepiederošas personas. Proti, nelegālā alkohola tirdzniecības vieta bija aprīkota ar videonovērošanu. Likumsargi pa logu iekļuva dzīvoklī, kur atrada un atsavināja 44 litrus nezināmas izcelsmes grādīgās dziras.

Pēc brīža dzīvoklī ieradās par nelegālā alkohola realizāciju aizdomās turētais 1964. gadā dzimušais vīrietis. Viņš jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem. Policisti vīrieti nogādāja iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Savukārt nelegālais alkohols tika nosūtīts ekspertīzei.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221./1 otrās daļas - par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)