Visas aktualitātes Pilnā versija

Policisti – labdarībai! 2013. gada 31. janvāris

Sacensību idejas galvenais autors VP RRP Rīgas Brasas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Ivars Čevers atklāj: „Ideja rīkot šo pasākumu radusies Ziemassvētkos, nolemjot, ka būtu nepieciešams apvienot spēkus no dažādām Iekšlietu ministrijas struktūrvienībām un palīdzēt īstenot kādu labdarības projektu.”

Sacensības guvušas lielu atsaucību un tajās piedalās komandas no dažādām Iekšlietu ministrijas struktūrvienībām, Pašvaldības policijas, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, citām tiesībsargājošām iestādēm, kā arī citiem dalībniekiem – vairāk kā 40 komandas ar kopēju dalībnieku skaitu virs 130. I.Čevers: „Prieks par tik lielu atsaucību, bet ir arī stress, rīkojot šāda apmēra pasākumu. Galvenais ir sava un citu drošība uz ledus, tādēļ jau tagad tiek apsekota sacensību vieta.”

 Sacensības sākas plkst. 8:00 un noslēdzas 14:00 pie Ķīšezera glābšanas stacijas Pāvu ielā 16, Rīgā. Dalībniekus sildīs karsta tēja un štovēti kāposti ar desiņām. Dalības maksa 2 LVL apmērā no katra dalībnieka tiks ziedota www.ziedot.lv projektam „Štābiņš (2013)” - pēcskolas brīvā laika programmas atbalstam, iespējai Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.

Sagatavoja:
Una Rūtere
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67829478; 28603779

Papildus informācija:
Ivars Čevers
Valsts policijas
Rīgas reģiona pārvaldes
Rīgas Brasas iecirkņa
Kārtības policijas nodaļas priekšnieks
T. 29418903