Visas aktualitātes Pilnā versija

Valsts policijas darba rezultāti mūzikas festivāla „Positivus” norises laikā 2011. gada 18. jūlijs

Mūzikas festivāla „Positivus” norises laikā no š.g. 15. līdz 17.jūlijam Salacgrīvā sabiedrisko kārtību nodrošināja 81 Valsts policijas darbinieks. 

Festivāla laikā kopumā reģistrēti 27 dažāda veida notikumi. 15 gadījumos, veicot personai piederošo mantu apskati, atrastas tabletes, cigaretes un iepakojumi ar zaļgani brūnas krāsas augu izcelsmes vielu. Uzsākti 3 kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253.panta “Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu”.

Papildus uzsākti 4 kriminālprocesi par dokumentu, citu mantu un mobilā tālruņa zādzību, 2 kriminālprocesi uzsākti par pretošanos varas pārstāvim un 1 kriminālprocess par huligānismu. 

Mūzikas festivāla laikā Valsts policija sastādīja 13 administratīvo pārkāpumu protokolus t.i., 1 protokolu par sīko huligānismu un 12 protokolus par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā vai lietošanu. 

Par dažādiem satiksmes uzraudzības jomā konstatētajiem pārkāpumiem noformēti 97 administratīvo pārkāpumu protokoli. Festivāla ''Positivus'' laikā netālu no pasākuma norises vietas konstatēti 26 gadījumi, kad transporta līdzeklis vadīts, vadītājam esot alkohola reibuma stāvoklī t.i., 4 autovadītāji un 22 velosipēda vadītāji.

Sagatavoja:
Ilze Ungure
Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīgs
Tālr. 64202911
29267619, ilze.ungure@vidzeme.vp.gov.lv 

Andis Rinkevics
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas priekšnieks
T.:67075373