Visas aktualitātes Pilnā versija

Policijas kopīgās patrulēšanas mācības Latvijā un Lietuvā 2011. gada 22. februāris

2011.gada 22.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

               Policijas kopīgās patrulēšanas mācības Latvijā un Lietuvā

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros, Lietuvas Policijas Departaments organizēs kopīgās patrulēšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem, kas paredzētas 2011.gadā no 23.-25. februārim Kretingā (Lietuvā).

Mācību teorētiskā daļa paredzēta 23. un 24. februārī Kretingā un praktiskās mācības notiks 25.februārī Liepājas novadā (Latvijā) un Kretingas apriņķī (Lietuvā).

 Latviju mācībās pārstāvēs desmit Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinators no Latvijas puses piedalīsies Aigars Evardsons, Valsts policijas koledžas direktors, un kā pasniedzējs Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Mācībās piedalīsies divas VP Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas un sešas VP Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, kurām amata pienākumi ir saistīti ar  patrulēšanu, lai tādā veidā mācībās iegūtās zināšanas tās nodotu tālāk saviem kolēģiem. Praktiskajās mācībās tiks izmantotas 6 policijas patruļdienesta automašīnas. Lietuvas policija atbilstoši nodrošinās 3 policijas automašīnas no savas puses. Mācību laikā tiks izmantoti patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi.

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: