Visas aktualitātes Pilnā versija

Aktualitātes Vidzemes reģionā 2010. gada 31. maijs

2010.gada 31.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Aktualitātes Vidzemes reģionā

Visā Vidzemes reģionā turpinās kabeļu un elektromotoru zādzības. Laikā no 25. maija Madonas novada Ošupes pagastā no kooperatīvam „Āboliņi” piederošās graudu kaltes nozagti 20 elektromotori, elektrības vadi un elektrības skaitītājs. Zaudējumu apmērs tiek precizēts.

29.05. no rīta Valmierā Raunas ielā 7 no apakšstacijas nozagti dažādu veidu kabeļi. Aptuvenie materiālie zaudējumi Ls 2540. Par abiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess. Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un informēt policiju par gadījumiem, kad ievērojat ko aizdomīgu- ja automašīnu piekabēs tiek pārvadāti vadi vai tie tiek piedāvāti metālu uzpirkšanas punktos, nekavējoties informēt policiju. 

Nedēļas nogalē Valmieras iecirkņa Kārtības policijas nodaļas darbinieki iecirkņa teritorijā rīkoja profilaktisko reidu, kura laikā par dažādiem pārkāpumiem sastādīti kopā 36 administratīvo pārkāpumu protokoli. Pastiprināta uzmanība tika pievērsta sabiedriskajai kārtībai un drošībai Rūjienā un Mazsalacā. Tur par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā un citiem pārkāpumiem sastādīti 20 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Šodien Valmierā pie Kultūras centra risināsies akcijas „Droša vasara- tava vasara” noslēgums, kurā piedalīsies pārstāvji no Valsts policijas, Valmieras jauniešu domes, Latvijas Sarkanā Krusta jauniešu nodaļas, Veselības inspekcijas un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas. Aicināti piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, lai kopīgi pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar priekšnosacījumu, lai vasaru mēs pavadītu droši un veselīgi.

Par pasākuma norises laiku izvēlēts 31. maijs, jo šodien atzīmējam Pasaules dienu bez tabakas, bet rīt visā Latvija atzīmēs Starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu. Pasākuma iniciators- Valsts policijas Vidzemes reģiona Prevencijas grupa.

Sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona Prevencijas grupas
Vecākā inspektore