Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par marihuānas realizāciju aizturēts Valmieras iedzīvotājs 2010. gada 15. februāris

 

2010.gada 15.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Aizdomās par marihuānas realizāciju aizturēts Valmieras iedzīvotājs


Veicot speciālās izmeklēšanas darbības Vidzemes reģiona kriminālpolicijas darbinieki noskaidrojuši un aizturējuši 1967. gadā dzimušu Valmieras iedzīvotāju, kas nodarbojies ar narkotisko vielu ( marihuānas) realizāciju. Kratīšanas laikā vīrietim lietošanā nodotajās telpās atrastas un izņemtas trīs briketes ar safasētu marihuānu. Šādā veidā safasēta marihuāna Vidzemē izņemta pirmo reizi, kas liecina, ka tā, iespējams, Latvijā ievesta no citas valsts, bet tas sīkāk tiks noskaidrots izmeklēšanā. Ekspertīzē noskaidrots, ka kopējais marihuānas svars ir aptuveni 350 grami, kas ir sevišķi liels apmērs.

Vīrietis jau iepriekš bijis policijas redzeslokā un aizturēts uz Krievijas – Latvijas robežas par nelegāla alkohols un cigarešu kontrabandu. Ir aizdomas, ka vīrietis narkotikas lieto arī pats.

Marihuānas vidējā Tirgus vērtība ir 10 lati gramā, tātad kopējā izņemto narkotiku vērtība ir aptuveni 3500 latu.

Vīrieša personīgajās mantās ( transporta līdzeklī) atrasta arī safasēta, pārdošanai sagatavota marihuāna. Šodien tiesa vīrietim piemērojusi drošības līdzekļi – apcietinājumu.

Uzsākts kriminālprocess pēc KL 253 1 panta „Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšana”.


Sagatavoja:
Dace Jukāma
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr.64201351
Mob.tālr.28653999
dace.jukama@valmiera.vp.gov.lv