Valsts policijas priekšnieks Pilnā versija

 

 

Iepriekš  Valsts policijas priekšnieka amatu ieņēmuši:

Artis Velšs, Valsts policijas priekšnieks, 11.01.2011. - 25.07.2011.;

Valdis Voins, Valsts policijas priekšnieks, 24.03.2009. - 10.01.2011.;

Aldis Lieljuksis, Valsts policijas priekšnieks, 07.12.2006. - 24.03.2009.;

Jānis Zaščirinskis, Valsts policijas priekšnieks, 23.01.2003. – 06.12.2006.;

Juris Rekšņa, Valsts policijas priekšnieks, 02.06.1998. - 14.01.2003.;

Aldis Lieljuksis, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 01.11.1993. (ar 11.10.1997.- Valsts policijas priekšnieks) - 09.04.1998.;

Igors Kupra, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 01.07.1992.-31.10.1993.;

Jānis Apelis, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 27.11.1991.-30.06.1992.