Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Pārbaudījums par ieroču un munīcijas aprites kārtību un prasmi rīkoties ar ieroci Drukāt
!!! Vēršam uzmanību, ka ar 2019.gada 10.aprīli stāsies spēkā jauns Ieroču aprites likums.

 


Pārbaudījums par ieroču un munīcijas aprites kārtību un prasmi rīkoties ar ieroci (ieroču eksāmens) notiek vienu reizi nedēļā Rīgā, Klusā iela 12 k-2 (bijusī Klijānu ielā 4) - trešdienās no plkst.14.00.

Lai varētu kārtot ieroču eksāmenu, personai iepriekš ir jāpiesakās pa tālruņa numuru 67208212, 67208100, 67208213 vai sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: .

Ieroču eksāmens ir maksas pakalpojums!

Maksājuma rekvizīti ir pieejami šeit!

Līdz noteiktajai ieroču eksāmena kārtošanas dienai personai ir jāsamaksā noteiktā maksa par pārbaudījuma kārtošanu - 65,46 EUR (maksā par atkārotu eksāmena kārtošanu – 53.30 EUR.

Valsts nodeva par kvalifikācijas pārbaudījuma kārtošanu, atkārtota kvalifikācijas pārbaudījuma kārtošanu un kvalifikācijas pārbaudījuma apliecības dublikāta izsniegšanu ir noteikta Ministru kabineta 2012.gada 24.janvāra noteikumos Nr. 80 "Noteikumi par ieroču un munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas pārbaudījuma pieņemšanas kārtību un valsts nodevas maksāšanas kārtību un apmēru" 13.punktā.

Ieroču eksāmena nokārtošanai nepieciešamo zināšanu apjomu, kā arī eksāmena pieņemšanas kārtību nosaka Ministru kabineta 2012.gada 24.janvāra noteikumi Nr.80 „Noteikumi par ieroču un munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas pārbaudījuma pieņemšanas kārtību”.

Ieroču un munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas pārbaudījuma jautājumi

Ieroču eksāmens ir jākārto valsts valodā!