Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Jaunumi Drukāt

Dekoratīvas bākugunis rezultējas ar administratīvā pārkāpuma protokolu 2019. gada 25. marts

Vakar, 24.marta pēcpusdienā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, patrulējot ar netrafarēto policijas automašīnu, Talsu novadā pamanīja kādu “Audi” markas automašīnu, kuras vējstiklā bija ievietota ierīce, kas līdzinājās policijas operatīvā transportlīdzekļa bākugunīm.

Apturot transportlīdzekli, likumsargi konstatēja, ka “Audi” vadītājs, 1991.gadā dzimušais vīrietis, tiešām bija izdaiļojis savu transportlīdzekli ar speciālo zilo un sarkano gaismas signālu, kas atgādināja bākugunis un, kas, saskaņā ar noteikumiem, ir atļautas tikai operatīvajiem transportlīdzekļiem.

Kā skaidroja pats pārkāpējs, tad ierīcei, kura ir uzstādīta vējstiklā, ir tikai dekoratīvs nolūks un tā netiekot izmantota.

Tomēr jānorāda gan, ka braukt ar transportlīdzekli, kas ir aprīkots ar ierīcēm, kas atbilstoši normatīvajos aktos par transportlīdzekļu reģistrāciju noteiktajām prasībām ir paredzēti operatīvajiem transportlīdzekļiem un var maldināt pārējos ceļu satiksmes dalībniekus, ir kategoriski aizliegts!

Par šādu pārkāpumu paredzēts naudas sods transportlīdzekļa vadītājam no 140 līdz 430 eiro, konfiscējot attiecīgās ierīces.

*Foto no notikuma vietas

 

Visas aktualitātes