Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur organizētu grupu un izņem vairāk nekā 300 kilogramus dažādu narkotisko vielu 2019. gada 3. septembris

Vakar, 2. septembrī, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar citu ārvalstu tiesībsargājošām iestādēm un Valsts ieņēmumu dienestsMuitas pārvaldi aizturēja organizētas noziedzīgas grupas sešus dalībniekus, kuri organizēja un veica liela daudzuma narkotisko vielu kontrabandu no Rietumeiropas valstīm uz Latviju.

Izmeklēšanas darbību rezultātā izņemti vairāk kā 300 kg dažādu narkotisko vielu – aptuveni 230 kg hašiša, ap 100 kg metamfetamīas un aptuveni 40 kg MDMA (ecstasy) tabletes. Precīzs narkotiku svars tiks noteikts ekspertīzēs.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas - par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un pārvadāšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā un 190.1 trešās daļas – vielu, kuru aprite ir aizliegta, pārvietošana pāri Latvijas Republikas valsts robežai, ja to izdarījusi organizēta grupa.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd sīkāka informācija netiek sniegta.