Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu meklējam attēlā redzamās personas 2017. gada 30. novembris

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī ir saņemts iesniegums no personas, kura ir pazaudējusi savu bezkontakta kredītkarti, kas vēlāk tikusi nelikumīgi izmantota. Jāpiebilst, ka iepērkoties ar šāda veida kredītkarti vērtībā līdz desmit eiro, nav jāievada PIN kods.

Izmeklējot šo noziegumu, policisti ir ieguvuši videonovērošanas kameru ierakstus, pēc kuriem secināms, ka šo noziegumu, iespējams, izdarījušas attēlā redzamās personas. Kredītkarte ir nelikumīgi izmantota kopumā trīs reizes šā gada novembrī iepērkoties Rīgas centra veikalos Audēju ielā, Krišjāņa Barona ielā un Krišjāņa Valdemāra ielā. Visās reizēs ir pirktas preces vērtībā līdz desmit eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 193. panta otrās daļas – par maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aicinām iedzīvotājus aplūkot attēlā redzamās personas un atpazīšanas gadījumā informēt policiju pa tālruni 67086223, 26811122 vai 110.