Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vīrietis greizsirdības uzplūdā noslepkavo savu bijušo dzīvesbiedri un sadur viņas jauno draugu 2017. gada 2. marts

Svētdien, 26. februārī, Valsts policija saņēma informāciju no iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka kādā dzīvoklī Rīgā, Bolderājā, atrodas sievietes līķis.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri konkrētajā adresē konstatēja ne vien 1974. gadā dzimušas sievietes līķi, bet arī pamanīja 1949. gadā dzimušu bezsamaņā esošu vīrieti ar durtām brūcēm vēderā. Policisti par notikušo paziņoja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam darbiniekiem, kuri vīrieti nogādāja slimnīcā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti sadarbībā ar Rīgas Kurzemes iecirkņa policistiem noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījis kāds cits 1949. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par slepkavību un miesas bojājumu nodarīšanu.

Noskaidrojot vīrieša atrašanās vietu, likumsargi šajā pašā dienā viņu Rīgā aizturēja.

Pašreizējā informācija liecina, ka aizdomās turētais vīrietis ieradies ciemos pie savas 1974. gadā dzimušās bijušās mīļotās. Taču, ienākot dzīvoklī un tur pamanot svešu vīrieti, kļuvis greizsirdīgs un meties virsū ar nazi savai bijušajai dzīvesbiedrei un vīrietim. Precīzi notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Jāpiemin, ka gan aizdomās turētais, gan noslepkavotā sieviete un viņas jaunais draugs atradušies alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Par slepkavību soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Vakar, 28. februārī, tiesa aizdomās turētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Cietušais vīrietis ir nācis pie samaņas un viņa stāvoklis ir stabilizējies.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)