Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā aizturēti divi noziedzīgi grupējumi par zādzībām no lauku viensētām 2011. gada 14. marts

2011.gada 14. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Zemgales reģionā aizturēti divi noziedzīgi  grupējumi par zādzībām no lauku viensētām

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, par vairākām zādzībām  aizturējuši – 1981., 1987.un 1990.gadā dzimušus vīriešus.

Noziedzīgo personu grupa tiek turēta aizdomās par vismaz sešām epizodēm par zādzībām no lauku viensētām Tukuma novada Džūkstes un Slampes pagastos šā gada februārī.

            Savukārt VP ZRP Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki, aizdomās par zādzību no viensētas šā gada martā Auces novadā, Ukru pagastā, aizturējuši piecu personu grupu.

Aizturētie -  1974, 1964., 1973., 1963.un 1986.gadā dzimušie, Auces novada iedzīvotāji, viens no aizturētajiem ir agrāk tiesāts.

            Uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas “Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta  noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472