Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kas cietuši no krāpnieku darbībām Daugavpilī 2010. gada 23. februāris

 

2010.gada 22.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kas cietuši no krāpnieku darbībām Daugavpilī


Laika periodā no šī gada 26.janvāra līdz 13.februārim personu grupa veica krāpnieciskās darbības pret Daugavpils iedzīvotājiem (pārsvarā pret gados veciem cilvēkiem).

Krāpa cilvēkus, zvanot cietušajam pa telefonu no Lietuvas mobilo sakaru operatora, paziņoja, ka viņu radinieks iekļuva nepatikšanās (ceļu satiksmes negadījumā vai izdarīja kādu prettiesisku darbību), un, lai izvairītos no soda, ir nepieciešams samaksāt noteiktu naudas summu policijas darbiniekam. Pēc cietušā piekrišanas sniegt nepieciešamo summu, pie viņa nāca vīrietis, kurš stājas priekšā kā policijas darbinieks, un saņēma naudu.

Veicot operatīvas izmeklēšanas darbības, LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizturēja grupu 3 personu sastāvā - divi vīrieši dzimuši 1983.gadā un viens dzimis 1991. gadā. Kratīšanas laikā pie aizturētajiem tika izņemta nauda un narkotiskas vielas. Visi trīs agrāk ir sodīti par laupīšanu un zādzībām.

Turpinot izmeklēt šo kriminālprocesu, kuru uzsāka pēc Krimināllikuma 177.panta, tika noskaidroti 5 krāpšanas fakti, ko paveica aizturētie attiecībā pret Daugavpils iedzīvotājiem, izkrāpjot kopumā vairāk nekā 7000 eiro un 1700 latu. Noskaidrots arī, ka minētais noziedzīgais grupējums izdarīja noziedzīgo nodarījumu, kas saistīts ar narkotisko vielu realizāciju un laupīšanu.

Lūgums iedzīvotājiem paskatīties bildēs redzamās personas. Gadījumā, ja šīs personas veica vai mēģināja veikt pret Jums kādas krāpnieciskas (prettiesiskas) darbības, lūdzam vērsties Valsts policijā pa tālr. 65403328, 65403302, 02.

    
Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīga
p.i. A.Laizāne
tel. 65429861; 26060652
e-pasts prese@latgale.vp.gov.lv