Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti Purvciemā un Pārdaugavā veic kratīšanas nelegālā alkohola tirdzniecības vietās 2016. gada 2. jūnijs

Valsts policija regulāri bija saņēmusi informāciju par kādu vietu Rīgā, Purvciema ielā, kur tiek tirgots nelegālais alkohols. Likumsargi neskaitāmas reizes konkrētajā adresē bija veikuši pārbaudes, kā arī uzsākuši kriminālprocesus. Arī aizvakar, 31. maijā, Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicija kopā ar kolēģiem no Speciālo uzdevumu bataljona veica pārbaudi konkrētajā adresē.

kotnēji 1960. gadā dzimis vīrietis pārdeva 0,5 litrus nelegālā alkohola, savukārt kratīšanas laikā tika atsavināti vēl 15 litri nelegālās dziras. Pret 1960. gadā dzimušo vīrieti tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju. Par šādu noziegumu var draudēt sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Savukārt Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju, ka Rīgā, Ogļu ielā kāda sieviete tirgo nelegālo alkoholu. Pārbaudot šo informāciju, policisti konstatēja, ka sieviete patiešām tirgo nelegālās akcizētās preces.

Kratīšanas laikā 1952. gadā dzimušās sievietes dzīvesvietā tika atrastas 1500 nelegālās cigaretes ar Krievijas akcīzes markām, kā arī viens litrs nelegālā alkohola. Pret sievieti tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju.