Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nāc svētdien kopā ar Brasas iecirkņa policistiem svinēt Hospitāļu ielas kaimiņu svētkus! 2015. gada 11. septembris

Šo svētdien, 13.septembrī, no pulksten 16:00 līdz 21:30 jau otro gadu pēc kārtas notiks Hospitāļu ielas kaimiņu svētki, kuros piedalīsies arī Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki.

Policijas darbinieki gaidīs svētku viesus Miera un Hospitāļu ielu krustojuma skvērā. Tur ikviens varēs aplūkot un nofotografēties ar policijas zirgiem un vērot dienesta suņu paraugdemonstrējumus. Tāpat ar apmeklētājiem labprāt aprunāsies arī atsaucīgie policijas talismani runcis Rūdis un bebrs Bruno.

Valsts policijai rūp iedzīvotāju drošība, tādēļ Brasas iecirkņa policisti informēs iedzīvotājus par drošības pasākumiem un rīcību dažādās situācijās.

Pasākuma laikā aktivitātes norisināsies visas ielas garumā. Svētku viesiem būs iespēja aplūkot foto izstādi „Hospitāļu iela cauri gadiem”. Sporta pagalmā varēs piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs - orientēšanās spēlē, soda metienu sacensībās –, savukārt bērni varēs iegūt pamatzināšanas drošā braukšanā ar velosipēdiem. Dzīvnieku stūrītī ikviens varēs uzzināt, kā parūpēties par savu mājas mīluli. Tāpat visas ielas garumā būs pieejamas arī citas radošas aktivitātes. Svētku viesus priecēs arī dažādi muzikāli priekšnesumi.

Hospitāļu ielas kaimiņu svētku radīšanā piedalās un iesaistās daudzi apkaimes iedzīvotāji, un arī Valsts policijas Brasas iecirkņa darbinieki vēlas stiprināt kaimiņu attiecības. Tādēļ tiekamies svētdien Hospitāļu ielas kaimiņu svētkos!