Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā likvidē vērienīgu marihuānas ražotni 2014. gada 30. maijs

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki strādājot pastiprināti psihotropo un narkotisko vielu apkarošanā, Jelgavā likvidējuši vērienīgu marihuānas audzētavu. Par noziedzīgām darbībām narkotisko vielu apritē policijas darbinieki aizturējuši divus agrāk jau tiesātus vīriešus, kuri ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Sankcionētas kratīšanas laikā policijas darbinieki atsavināja sešas jau safasētā veidā augu valsts izcelsmes vielas, kuras bija paredzētas jau tālākai realizācijai, papildus tam vēl 138 marihuānas stādus, kā arī stādu audzētavas aprīkojumu – apgaismojuma ierīces, temperatūras mērierīces, gaisa mitrinātāju, ventilatoru. Par notikušo faktu uzsākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze.

Par šādām noziedzīgām darbībām soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) jau informēja, ka šonedēļ Jelgavā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki, veicot operatīvos pasākumus, aizturēja arī divas personas par psihoaktīvo vielu glabāšanu un izplatīšanu.

Aizturēšanas laikā pie abām personām policijas darbinieki atsavināja 20 psihoaktīvās vielas iepakojumus, kuri tika nosūtīti ekspertīzei.

Tālāko izmeklēšanas darbību laikā, tika veikta sankcionēta kratīšana vienā no aizturēto dzīvesvietām Jelgavā, kurā tika konstatēta šo psihoaktīvo vielu izgatavošana un fasēšana. Policijas darbinieki notikuma vietā izņēma 18,2 kg apreibinošus augu maisījumus, kuri nosūtīti ekspertīzei. Papildus tam tika izņemti smidzināšanas flakoni, elektroniskie svari un citi priekšmeti šo vielu apstrādei un izgatavošanai.

Policijas darbinieki turpina pastiprināti strādāt narkotisko vielu apkarošanas jomā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv