Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija meklē attēlā redzamo velosipēdu īpašniekus 2013. gada 4. jūlijs

Šodien ap pusdienlaiku Rīgas Centra policijas iecirkņa darbinieki patrulējot pamanīja un aizturēja kādu vīrieti, kurš bija manāmā alkohola reibuma stāvoklī un pie viņa atrada divus velosipēdus. Pārbaudot vīrieša personību, policisti noskaidroja, ka aizturētais vīrietis jau agrāk ir tiesāts par velosipēda zādzībām. Aizturētais policijai pats atzina, ka velosipēdus ir nozadzis. Šobrīd nav zināmi velosipēdu likumīgie īpašnieki, jo tie nav vērsušies policijā ar iesniegumu.

Rīgas Centra policijas iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties attēlā redzamo velosipēdu likumīgos īpašniekus, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086200 vai 110, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija atgādina, ka svarīgi ir savu velosipēdu reģistrēt, jo tādā veidā nozagta divriteņa atrašanas gadījumā mums uzreiz ir iespējams noskaidrot divriteņa īpašnieku, kā arī saukt pie atbildības personu, kura veikusi zādzību. Velosipēdus var reģistrēt oficiālajā CSDD velosipēdu reģistrā. Tāpat policija atgādina, ka nolūkā atklāt velosipēda zādzības policija regulāri uz ielām pārbauda riteņbraucējus, iesaistot gan patruļpolicijas, gan ceļu policijas, gan pašvaldības policijas darbiniekus.

dvivivelo.jpg

Sagatavoja:
Ance Rozīte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
tālrunis: +371 67219758 mob. +371 20269131
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: ance.rozite@riga.vp.gov.lv