Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Informācija presei no Vidzemes reģiona pārvaldes 2010. gada 26. oktobris

2010.gada 26.oktobrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Informācija presei no Vidzemes reģiona pārvaldes

19.oktobrī iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros veikta sankcionēta kratīšana 1987. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā Cēsīs. Pārbaudot saņemto informāciju par iespējamu narkotisko vielu tirdzniecību, narkotiku realizācijas un iegādes brīdī aizturētas četras personas- 1991., 1992.un 1993. gadā dzimuši jaunieši, visi Cēsu iedzīvotāji un 1987. gadā dzimis vīrietis, kas tiek turēts aizdomās par narkotiku saturošu vielu realizāciju.

Adresē, kurā tika veikta kratīšana, procesa ietvaros atrasti un izņemti 14 polimēra materiāla maisiņi, kas pildīti ar zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes masu un iepakojums ar aptuveni 200 gramiem zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes masu. 1987. gadā dzimušajam vīrietim, kas tiek turēts aizdomās par narkotiku saturošu vielu realizāciju, piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar reālu brīvības atņemšanu. Nozīmēta izņemto vielu ekspertīze, kuras laikā tiks noteikta narkotisko vielu klātbūtne izņemtajos augos un precīzs izņemto vielu svars.

25.oktobrī Valkā garāžu kooperatīvā Rūjienas ielā veikta sankcionēta kratīšana 1962. gadā dzimušam vīrietim, Valkas iedzīvotājam, piederošā garāžā. Kratīšanas laikā atrasti un izņemti vairāki iepakojumi ( aptuveni 15 grami) baltas pulverveida vielas, kas, iespējams, satur narkotiskās vielas. Aizdomās turamais vīrietis aizturēts Kriminālprocesa likuma 264. panta kārtībā un tiek lemts par drošības līdzekļa, kas saistīts ar brīvības atņemšanu, piemērošanu.  

Vidzemes reģiona Kriminālpolicijas birojā turpinās izmeklēšana abos kriminālprocesos, kas uzsākti pēc Krimināllikuma 2531panta „par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu”. Par to paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku no 5 līdz 10 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201363
28653999