Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pagājušā diennaktī valstī reģistrētas 12 zādzības no automašīnām 2018. gada 13. septembris

Pagājušajā diennaktī valstī ir reģistrētas 12 zādzības no transportlīdzekļiem. 11 no tām ir izdarītas Rīgas reģionā un viena – Latgales reģionā.

Tendence rāda, ka tieši Rīgas mikrorajonos, kas atrodas ārpus centra un ir ar vislielāko iedzīvotāju blīvumu, visbiežāk notiek zādzības no automašīnām. Garnadži apzog ne tikai namu pagalmos novietotos spēkratus, bet arī tos, kuri atrodas daudzdzīvokļu namu pazemes stāvvietās.

Parasti zagļi no ārpuses pa automašīnas logiem noskata, vai gadījumā salonā nav atstāts kas vērtīgs. Ļoti bieži transportlīdzeklī atstāta soma, maisiņš, dators vai kāds cits aizmirsts priekšmets kalpo kā stimuls izsist auto stiklu vai uzlauzt durvis, lai izdarītu noziegumu.

Garnadži zog ne tikai salonā atstātās mantas, bet arī dažādas automašīnu detaļas un iebūves tehniku – automagnetolas, spoguļus, vadības blokus, bamperus u.c.

Ņemot vērā iepriekš minēto, aicinām iedzīvotājus neatstāt automašīnu salonos personīgās mantas. Tāpat ieteicams papildus nostiprināt automašīnas detaļas un tās iezīmēt, lai nozagšanas gadījumā policisti tās varētu identificēt.

Tāpat aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību notiekošajam namu pagalmos un pazemes autostāvvietās. Redzot aizdomīgas personas ložņājam gar automašīnām, nekavējoties jāzvana policijai pa tālruni 110, lai uz notikuma vietu tiktu izsūtīta ekipāža.