Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā policisti notver divriteņa zagli un zagto mantu atdod īpašniekam 2017. gada 12. jūnijs

3. jūnijā Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma iesniegumu no kāda pilsētas iedzīvotāja par to, ka iepriekšējā naktī ir nozagts viņa velosipēds. Cietušais pa nakti savu divriteni bija atstājis speciāli šim nolūkam paredzētā slēdzamā telpā savā daudzdzīvokļu namā Jūrmalā, Baznīcas ielā, turklāt to pieslēdzis. Diemžēl, no rīta pamostoties un izejot no dzīvokļa, cietušais konstatēja, ka nezināms garnadzis ir uzlauzis minēto telpu, pārkniebis drošības trosi un aizdzinis velosipēdu.

Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti izmeklēšanas laikā ieguva informāciju, ka nozagtais velosipēds ir izlikts pārdošanā internetā. Pārbaudot šo informāciju, likumsargi 5. jūnijā aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu. Tāpat policisti atguva nozagto velosipēdu un to atdeva likumīgajam īpašniekam.

Aizdomās turētais jau iepriekš vairākas reizes sodīts par zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību ar iekļūšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.
Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Aicināt iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziņot par aizdomīgām personām, kas rosās gar svešām mantām. Šādos gadījumos ieteicams notikuma brīdī zvanīt policijai pa diennakts tālruni 110.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)