Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestādēs norisināsies „ Drošības dienas“ 2016. gada 17. oktobris

Sākot ar rītdienu, 18.oktobri, līdz pat 26.oktobrim pārstāvji no Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes viesosies Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestādēs, lai bērniem stāstītu par operatīvo dienestu darbu un pārrunātu drošības jautājumus, kas aktuāli, iestājoties tumšajam un vēsajam rudens laikam.

“Drošības dienās”  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki ar bērniem pārrunās ugunsdrošības ābeci un rīcību evakuācijas situācijās. Ciemošanās reizē bērniem būs iespēja apskatīt arī ugunsdzēsēju dienesta transportlīdzekli, kā arī uzvilkt mugurā ugunsdzēsēja glābēja kaujastērpu, tādējādi tuvāk iepazīstot ugunsdzēsēja profesiju.

Savukārt policisti bērniem atgādinās atstarojošās vestes nepieciešamību gājējiem un riteņbraucējiem, it īpaši tumšajā diennaksts laikā vai sliktas redzamības apstākļos, kā arī atklās “ slepenā”  koferīša saturu, ar kuru policisti brauc uz nozieguma vietu un vāc pierādījumus, lai vainīgo personu varētu saukt pie atbildības. Vēl policisti uzspēlēs ar bērniem drošības spēli, lai būtu pārliecināti, ka bērni jūtas droši  un zina, kā rīkoties neikdienišķās situācijās.

“Drošības dienas” Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs norisinās jau vairākus gadus. Šogad pasākumi tiek plānoti  arī Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestādes, lai bērniem atgādinātu, ka drošība vienmēr ir pirmajā vietā.