Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija brīdina par telefonkrāpniekiem 2012. gada 09. jūlijs

Pagājušajā brīvdienās policijā vērsās trīs iedzīvotāji, ziņojot par telefonkrāpniekiem. Iedzīvotāji vēstīja, ka viņiem zvanījušas krievu valodā runājošas personas un stāstījušas, ka viņu radinieks ārvalstīs ir iekūlies nepatikšanās un situācijas atrisināšanai nepieciešama nauda, lai cietušie nevērstos policijā.

Vienā no gadījumiem krāpniekiem izdevās pārliecināt kādu 1928. gadā dzimušu Dzirciema ielas iedzīvotāju, kurai zvanījis it kā mazdēls un teicis, ka viņa dēļ cietuši cilvēki un, lai izkļūtu no nepatikšanām, viņam nepieciešami četri tūkstoši latu. Tik lielas naudas summas sievietei nav bijis, bet sarunas gaitā viņai izdevies vienoties par 1100 latu samaksu.

Vēlāk, kad sieviete naudu samaksāja, viņa noskaidroja, ka ar mazdēlu viss esot kārtībā un nekādu incidentu nav bijis, tādēļ cietusī vērsās policijā, kur šobrīd sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Rīgas policisti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un šādu zvanu saņemšanas gadījumos uzreiz ziņot policijai, policisti aicina arī iedzīvotājus par šo krāpšanas shēmu pastāstīt saviem vecvecākiem, jo krāpnieki pārsvarā cenšas apkrāpt sirmgalvjus.

 

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: