Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jaunietis palūdz mobilo tālruni un aizbēg 2012. gada 20. februāris

Piektdien Rīgas policisti aizturēja kādu jaunieti, kurš uz ielas kādam gājējam palūdzis tālruni, lai varētu veikt it kā svarīgu zvanu, taču pēc tālruņa saņemšanas jaunietis aizbēdzis. Jaunietis tiek turēts aizdomās vēl par divām līdzīgām epizodēm. 

Šā gada janvāra beigās Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki saņēma iesniegumu no kāda cietušā, kurš pastāstīja, ka ir apzagts. Policisti noskaidroja, ka pie cietušā Rīgā uz ielas vērsās kāds jaunietis, sakot, ka viņam jāveic steidzams zvans un lūdz mobilo tālruni. Kad jaunietis tālruni dabūja, viņš metās bēgt. 

Turpinot izmeklēšanu, Rīgas policisti noskaidroja, ka vainojams varētu būt kāds 1991. gadā dzimis jaunietis un vakar viņu aizturēja. Nedaudz vēlāk likuma sargi atklāja, ka jaunietis līdzīgā veidā izmantojis vēl divu iedzīvotāju uzticību – jaunietis atsaucies uz diviem sludinājumiem, kuros iedzīvotāji pārdevuši mobilo tālruni un portatīvo datoru. 

Jaunietis saticies ar pārdevējiem un lūdzis apskatīt preci, taču pēc tam, kad prece nonākusi viņa rokās, jaunietis nesamaksājot aizbēdzis. Šādā veidā iegūto portatīvo datoru likuma sargi ir atguvuši. 

Lai gan jaunietis jau tiek turēts aizdomās trim minētajiem gadījumiem, policistiem ir aizdomas, ka no šī jaunieša veiktajām pretlikumīgajām darbībām cietuši arī citi iedzīvotāji. Policija lūdz rūpīgi aplūkot fotoattēlus un atsaukties ikvienu, kas ir cietis no tajos redzamā jaunieša likumpārkāpumiem, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086327, 67086330, 67086302 vai 110.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: