Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šonedēļ Siguldā par narkotisko vielu nelikumīgu apriti aizturētas piecas personas 2017. gada 3. marts

Pārbaudot operatīvo informāciju, laika posmā no 27. februāra līdz 1. martam Siguldas iecirkņa policisti aizturēja vairākas personas, kas tirgojušas un pirkušas marihuānu. Kopā aizturēti divi narkotiku pārdevēji un trīs pircēji. Kopā izņemts 0,2 kg šo narkotiku.

Visos gadījumos šajā nelegālajā rūpalā iesaistītie tirgoņi iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā. Pašreizējā informācija liecina, ka šajā noziedzīgajā biznesā viņi sākuši darboties nesen. Narkotiku tirgošana tika realizēta gan no pārdevēju dzīvesvietām, gan speciāli ierīkotām slēptuvēm.

Saistībā ar notikušo uzsākti divi kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot par narkotiku, nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecības vietām, zvanot pa tālruni 110 vai ierodoties tuvākajā iecirknī. Tāpat ātri un ērti šīs tirdzniecības vietas iespējams atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē. 
Tiešsaiste: 
htpp://www.ic.iem.gov.lv/gis2/

(Attēlam ir ilustratīva nozīme)