Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aizturējusi Krāslavas slimnīcas dedzinātāju pēc tam, kad viņš draudējis uzspridzināt slimnīcas uzņemšanas nodaļu 2012. gada 26. septembris

  Kriminālprocesa izmeklēšanā nekavējoties tika veikti operatīvie meklēšanas pasākumi, kā rezultātā jau pēc neilga laika LRP Kriminālpolicijas biroja un Krāslavas iecirkņa policijas darbinieki sadarbībā ar Galveno kriminālpolicijas pārvaldi, noskaidroja un aizturēja aizdomās turamo personu – 1965.gadā dzimušo vīrieti, kurš esot gan Daugavpils pilsētas, gan arī Krāslavas pilsētas iedzīvotājs. Agrāk policijas redzeslokā viņš nonācis nebija.

Turpinot izmeklēšanu policija noskaidrojusi aizturētā saistību ar aizvadītas nedēļas gadījumiem, kad bijuši mēģinājumi aizdedzināt Krāslavas slimnīcas rentgena kabineta telpas. Par šiem noziegumiem policija jau informēja 24.septembrī. Tāpat izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka vīrietis ir pastrādājis vēl kādu analoģiska rakstura noziegumu šā gada 25.augustā, kad paziņojis policijai par to, ka pie kādas kafejnīcas Krāslavā ir novietota sprāgstviela. Arī toreiz pēc telpu pārbaudes aizdomīgi priekšmeti netika atrasti.

Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts pēc Krimināllikuma 2311.panta (par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas vielas ievietošanu iestādē vai novietošanu iestādes ārpusē) un pēc 185.panta 2.daļas (par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā). Aizturētajam bijuši personīgā rakstura motīvi šo noziegumu pastrādāšanai, taču izmeklēšanas gaitā radās pamatotas aizdomas, ka aizturētajam vīrietim ir psihiatriska rakstura traucējumi, sakarā ar ko viņš tika ievietots ārstniecības iestādē veselības stāvokļa vērtēšanai.

  

Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
Tālr.654-28000