Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Jaunumi Drukāt

Par stingras pašizolācijas neievērošanu vīrietim atkārtoti piemērots 2000 eiro naudas sods 2020. gada 14. aprīlis

Vakar, 13. aprīlī, Valsts policija ieradās kāda 1989. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā, lai pārbaudītu, vai viņš ievēro stingru pašizolāciju, kas viņam noteikta pēc saslimšanas ar Covid-19. Vīrietis policijas ierašanās brīdī neatradās dzīvesvietā, un atbrauca vien pēc brīža, sastopot likumsargus pie durvīm. Viņš paskaidroja, ka pametis dzīvesvietu ar automašīnu, lai uzpildītu degvielu. Policisti vīrietim par šādu rīcību, kas apdraud citus sabiedrības locekļus, piemēroja maksimālo naudas sodu – 2000 eiro.

Jāpiemin, ka šī nav pirmā reize, kad minētā persona pēc saslimšanas ar Covid-19 pārkāpusi stingras pašizolācijas noteikumus un devusies izbraukt ar automašīnu. Jau ziņots, ka pagājušonedēļ, 10. aprīlī, Valsts policija par šādu pārkāpumu viņam arī piemēroja 2000 eiro naudas sodu.

Valsts policija nosoda šādu rīcība un atgādina, ka personām, kurām jāievēro stingra pašizolācija, karantīna un pašizolācija, tas arī obligāti ir jādara! Tāpat atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā noteiktie ierobežojumi nav ieviesti tāpat vien. Ir jāapzinās, ka mūsu katra pieņemtie lēmumi un rīcība var ietekmēt šī brīža situāciju, pasliktinot to vai tieši pretēji – uzlabojot!

Ja tavā rīcībā ir informācija par kādu, kurš neievēro noteiktos pulcēšanās, pašizolācijas vai fiziskās distancēšanās ierobežojumus, rīkojies un zvani policijai - 110! 

 

Visas aktualitātes