Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Jaunumi Drukāt

Valsts policija brīdina par krāpnieku - medicīnisko masku un dezinfekcijas līdzekļu tirgotāju 2020. gada 09. aprīlis

Valsts policijā ir vērsušies vairāki cietušie, kurus šā gada martā un aprīlī apkrāpusi kāda persona, kas, mēģina negodprātīgi gūt peļņu ārkārtējā situācijā. Persona sociālajā tīklā piedāvājusi iegādāties, visticamāk, neeksistējošas medicīniskās maskas, dezinfekcijas līdzekļus un citas preces. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Valsts policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un atsaukties arī citus no šādas noziedzīgas shēmas cietušos!

Policijas iegūtā informācija liecina, ka persona, kurai sociālajā tīklā Facebook bija izveidoti vairāki profili ar vārdiem “Andris Paskovs”, “Aija Aija”, “Aija Askova”, “Aija Paskova”, uzdevusies par medicīnisko masku, dezinfekcijas līdzekļu un citu preču tirgotāju. Iedzīvotājus, kuri vēlējušies iegādāties preces, viltus pārdevējs aicinājis pārskaitīt naudu uz kontu Nr. LV31LPNS0005703552531 vai uz kontu Nr. LV14RIKO0001050725581, solot pēc naudas saņemšanas piegādāt preci ar pakomāta starpniecību. Tomēr šī persona preci tā arī nav atsūtījusi un pārtraukusi jebkādu komunikāciju ar pasūtītājiem.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 2. nodaļā ir uzsākts kriminālprocess un notiek aktīva izmeklēšana.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs uzsver: “Šobrīd visa sabiedrība cīnās ar Covid-19. Tajā pašā laikā parādījušās negodprātīgas personas, kas situāciju mēģina izmantot savā labā. Mēs turpināsim strādāt, lai šādus noziedzniekus aizturētu!”

Policija pieļauj, ka no šīs personas darbībām varētu būt cietuši vairāk cilvēku nekā līdz šim pieteikušies policijā. Netiek izslēgts, ka noziedznieks varētu būt darbojies arī ar citiem vārdiem un izmantojis citus bankas kontus.

Valsts policija aicina būt vērīgiem un atsaukties tos, kuri cietuši no šāda nozieguma. Reģistrējoties ar internetbankas datiem, iesniegumu ir iespējams nosūtīt, izmantojot portālu Latvija.lv. Tāpat iesniegumu var sūtīt pa pastu, adresējot Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 2. nodaļai, Rīgā, Gaujas ielā 15, LV – 1026.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)

 

Visas aktualitātes