Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Pateicība Drukāt

Vārds
Uzvārds
E-pasts
Pateicības teksts

Sergejs 2017. gada 26. aprīlis

Budanovs

Gribeju izteikt pateicibu policijas iecirknim kurs atrodas Matisa iela, par loti izteiktu profesionalismu teicamo problemu risinasanas iemanam. Kuri palidzeja noregulet problemu ar necenigiem irniekem no Indijas, kuri negribeja maksat ires maksu. Liela ciena Lubina kungam un K. Cipolam!

Evita 2017. gada 26. aprīlis

Dakse

Paldies Valsts policijas Alfas komandai, kura vakar 25.04.17. operatīvi iesaistījās pansionāta 34;Ciāna34; klientes Svetlanas Bondarenko (klientei ir Alchemera Demence, nav komunikācijas spēju) meklēšanā. Kliente tika atrasta un nogādāta Āgenskalnā. Milzīgs paldies! Diemžēl nepaspēju pajautat puišu vārdus. Klientes atgādāšanas laiks ap 19:30. Lūdzu nododiet viņiem pateicību!

Ar cieņu SAC Ciāna direktore Evita Dakse 

Gundars 2017. gada 18. aprīlis

Strautmanis

Sirsnīgs paldies Ceļu policijas ekipāžai (automašīnas valsts Nr. KO-9302),kura vakar, 12.04, ap 18:30 dežūrēja pie Latvijas Mākslas akadēmijas ēkas,par saprotošu attieksmi pret manis izdarīto ceļu satiksmes noteikumupārkāpumu piemērojot principu 34; konsultē vispirms34; .Patiesā cieņā,Gundars Strautmanis.

Evita 2017. gada 3. aprīlis

Dakse

Vēlos pateikt Paldies diviem brīnišķīgiem policistiem, kuri šodien apturēja manu transporta līdzekli pie K.Barona ielas 13/15 pl.16:25, lai pateiktu, ka mašīnai ir tehniskas problēmas, iedeva savu mobilo telefonu, lai varu sazināties ar meistaru. Paldies Jums! Svētīgu nedēļu vēlot, ar cieņu Evita Dakse

Katrīna 2017. gada 1. aprīlis

Katrīna

2x ir nācies saukt policiju - par naktī iebuktētu auto un drausmīgiem kaimiņiem. Abas reizes policijas darbinieki ļoti operatīvi ar visu tika galā. Liels paldies Jums par drošības sajūtu!

Santa 2017. gada 29. marts

Šaudena

Gribu izteikt milzīgu pateicību Valsts Policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem par operatīvas palīdzības sniegšanu un īpaši iejūtīgu attieksmi problēmas risināšanas procesā! Pateicoties šiem lieliskajiem darbiniekiem, tika ļoti operatīvi atrasta mana tēva automašīna. Turpmāk visiem iesaku nebaidīties vērsties Valsts Policijā arī netradicionālās situācijās, jo jums pilnīgi noteikti palīdzēs. Vēlreiz liels paldies visiem, kuri man palīdzēja 28.03.2017. plkst.23:00, Daugavgrīvas ielā 32!

guntars 2017. gada 21. marts

Spors

Pateicos,ka beidzot Skriveros 3 ekipazas,Kartibas P ,CP -1, sak izkert dzerajus, mangotajus, zaglenus. Savadak Iecirkna inspektore uz 7 pagastiem to nespeja. Bijusais milicis

Baiba 2017. gada 18. marts

Kļaviņa

Paldies ceļu policijas darbiniekam, kurš 18.martā noformēja CSN Biķernieku un Lielvārdes krustojumā — par sapratni, cilvēcīgu un mierīgu attieksmi!

Astra 2017. gada 13. marts

Kurme

Izsaku lielu pateicību Valsts Policijas Kārtības policijas Brasas iecirkņa 172.ekipāžai - tās vecākā - Sergeja Kuzņecova vadībā par sniegto palīdzību 11.marta vakarā Skolas ielā.Izcils darbs!

Māris 2017. gada 12. marts

Viesturs

Vēlos izteikt pateicību Virsnieka vietniekam Artūram Ahramejevam (strādāja naktī no 11. uz 12. martu pie lidostas Rīga) par profesionālu un operatīvu rīcību, kā arī par sapratni.

Liene 2017. gada 4. marts

Radziņa

Liels paldies Ceļu policijas ekipāžai (no visa notiekošā pat vārdus nepajautāju), kuri 3.martā pēc plkst.9 pie Krasta ielas nr.40 noformēja CSN. Paldies par Jūsu iejūtību un sirsnību - cilvēcību!

Rihards 2017. gada 11. februāris

Mašārs

Liels PALDIES! Ogres ceļu policistiem kuri strādāja, naktī no 1. Uz 2.februāri! Nēatstāja studentu nelaimē ar salūzušu auto, un palīdzēja salabot to braukšanas kārtībā!

.. 2017. gada 7. februāris

..

PALDIES !XOTEL SKAZATJ SPASIBO ZA BOMOW4 S BEREMENNOJ ZENOJ . 13 EKIPAŹU SPECROTA .S 13 TRASSI RIGA ELGAVA .

Andris 2017. gada 4. februāris

Metlovs

Paldies par operativu rīcibu visiem Bauskas polcistiem ,kas piedalijās 14 gadīgā pusaudža Kristapa Zariņa meklēšanā Vecumnieku novadā 01.02 2017

Anastasija 2017. gada 14. janvāris

Jegorova

Не знаю,примите ли вы благодарность на русском... но все равно напишу! Меня сегодня остановили на Крустпилс в 8.30 где то... в трубочку дула... кому дула-Не знаю!Но это самый лучший экипаж,который мне встречался когда либо!! ! Ребята с хорошим настроением и мне подняли на весь день!!!! Побольше бы таких !!!! :) если Можно,отпишите их имена!!! :)

Matīss 2016. gada 21. decembris

Linde

Pateicamies par palīdzību pazuduša tuvinieka meklēšanā Priekules policijas darbiniekiem -Ainaram Auzniekam, Mārim Slaidiņam, Oļegam Strjukam un īpaši Armandam Polim, kurš viņu atrada un nogādāja pie tuviniekiem! Paldies no atrastās sievietes radiniekiem!

Gunta 2016. gada 24. septembris

Timermane

Paldies Ogres policijas darbiniekiem un Baldones glabsanas dienestam, kas operativi piedalijas pazudusas sievietes meklesana Tomes mezos 24.septembra vakara. Lai jums vienmer mozs gars!

Iveta 2016. gada 19. septembris

Krilova

Vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Latgales reģiona Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvaldes 2. policijas iecirkņa vecākajam inspektoram Aleksandram Veļičko par profesionālu un operatīvu rīcību krāpniecības mēģinājuma novēršanā. Liels paldies! Ar cieņu, Iveta K.

Morento, SIA 2016. gada 6. septembris

Izsaku pateicību ceļu policijas darbiniekam Ģ.Zvaigznem par iejūtību, atsaucību un palīdzību 1.septembra rītā, kad pie Rīgas Teikas vidusskolas izlīdzēja ar savu mobilo telefonu, nosūtot man steidzamu dokumentu uz attiecīgo adresātu. Liels paldies! Ar cieņu, SIA Morento pārstāve Mona.

Ludmila 2016. gada 31. jūlijs

Martinova

Liela pateicība no mūsu ģimenes iecirkņa 34;Sarkandaugava34; darbiniekiem, kuri strādāja naktī no 30 uz 31.07. Mūsu 18 gadīgo meitu mēģināja izvarot vīrietis, kad viņa atnāca pēc sludinājuma pieskatīt bērnu. Viņai nācās lēkt pa logu. Atbrauca ātri, 4 mašīnas, aizturēja, atrada pistoli, kārtīgi nopratijāja, visu izdarīja ideāli. Īstie sargi!Lai Dievs atmaksā!

Dace 2016. gada 23. jūlijs

Apšvalka

Paldies policistiem SUB 529 Uzkliņģim un Kuļšam par operatīvo rīcību 22.jūlija rītā Āgenskalnā Smiļģa ielā! Mūsu dzīve tagad mierīgāka un kaimiņam velosipēds atgūts! Noķets vainīgais dažas minūtes pēc izsaukuma!

Andris 2016. gada 6. jūnijs

Pūce

Labdien!Rakstu Jums patīkama parsteiguma pārņemts! Gribu izteikt milzu pateicību celu policijas ekipāžai, kas veica tranporta lidzekļu kontroli Rīgā pie Salu tilta virzienā uz Ķengaragu sā gada 6 jūnijā ap pulksten 22.15. Izcila attieksme pret darbu, Mans septiņgadigais dēls šīs ekipāžas inspekoru nosauca par ļoti “foršu“ un par paraugu citiem varas pārstāvjiem.Negaidītu, pozitīvu emociju iespaidā neiegaumēju šī Policista vārdu taču atminos vien to, ka patrulēja kopā ar inspektori.Paldies par darbu! Autovadītajs Andris.Nākamreiz kad braukšu ar Tēti vai Mammu ņemšu līdz kaut ko garšīgu - varbūt atkal satikšu to Foršo POLICISTU!!!Topošais autovadītājs Juris

Gunita 2016. gada 27. maijs

Tropiņa

Paldies par cilvēcību un operatīvu darbu policistam, kurš 26.05.2016. ap 16:36 mani uzklausīja un 16:49 atzvanīja, lai ziņotu, ka mans dēls ir atrasts. Paldies policijas ekipāžai, kura iesaistījās meklēšanā un nolaupītās mantas atrašanā. Lai arī nezinu šo cilvēku vārdus, esmu par viņiem lepna. Paldies par profesionāli veikto darbu!Ar cieņu Gunita

Miķelis 2016. gada 25. maijs

Putrāms

Vēlos pateikties Valsts policijai par operatīvu rīcību un personai, kas ziņoja par nozagtu velosipēdu. Uz policijas iecirkni devos ar velosipēda fotogrāfijām, bet mājās braucu ar savu atgūto velosipēdu. Novēlu visiem šādu pozitīvu saskarsmi ar policiju!

Inga 2016. gada 20. maijs

Zandersone

Milzīgs paldies VP RRP Rīgas Centra iecirkņa darbiniekiem par operatīvu rīcību. Ir situācijas, ar kurām cilvēki ikdienā nesaskaras un ir patīkami apzināties, ka apdraudējumu gadījumos, policijas darbinieki reaģē nevilcinoties.Vēlreiz - paldies!Ar cieņu, Inga

Dace 2016. gada 28. marts

Novohotjko

Vēlos izteikt pateicību policistiem, kuri bija izbraukumā 28.03.2016 Atlantijas ielā 30-14, par palīdzību un sapratni. Nezinu viņu vārdus,bet saku-paldies! DACE.

Gvido 2016. gada 28. marts

Stals

Vèlos izteikt pateicìbu Valsts Policijas darbiniekam, Indriksona kungam no Ventspils rajona par sniegto palìdzìbu nakts laikà, 28 martà, kurś man palìdzèja izkļùt no Piltenes meža, kur biju apmaldìjies un nevarèju sameklèt izeju no tà un nogàdàja mani lìdz Ventspilij. Paldies par profesionàlo rìcìbu !!!! Gvido.