Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Pateicība Drukāt

Vārds
Uzvārds
E-pasts
Pateicības teksts

2019. gada 12. septembris

Mārtiņš

Paldies, ka ņemat beidzot ciet Gustava Zemgala gatves un Brīvības gatves krustojumā stāvošos. Malači!

2019. gada 15. augusts

Annija

Sveiki! Vēlos izteikt no sirds patiesu pateicību un iespēju piešķirt apbalvojumu Rīgas rajona Valsts policijas darbiniekiem par cilvēcisku attieksmi un palīdzību. Š.g 14.augustā ap plkst. 21.10 notika ceļu satiksmes negadījums, kā rezultāta ietekmē mana auto akumulators izlādējās, līdz ar to nebija iespēju auto piedarbināt. Policijas darbinieki šajā situācijā nepalika vienaldzīgi, bet gan paši piedāvāja savu palīdzību. Kopīgiem spēkiem auto tika iestumts un piedarbināts. Kaut arī pats notikums izraisīja nepatīkamas emocijas, šie divi darbinieki, sniedzot palīdzīgu roku, lika pasmaidīt un noticēt, ka cilvēcīgums nekur nav pazudis. Vēlos pieminēt arī to, ka uz notikuma vietu ieradās ļoti operatīvi un profesionāli tika darīts savs darbs. Liels paldies jaunākajam inspektoram Raivo Oņeginam un viņa kolēģim, kura vārdu diemžēl nepaspēju uzzināt!

2019. gada 22. jūlijs

Edmunds

Sveiki! Vēlos pateikties Rīgas Zemgales un Kurzemes rajona Valsts policijas policistiem par operatīvo laupītāju aizturēšanu 21.07.19 no plkst. 18:30 līdz 21:00. Tās abām maiņām kuras palika notikuma vietā gaidot otro maiņu un gaidot ekspertus. Paldies puišiem par pacietību un operativitāti. Paldies abām inspektorēm, kas pieņēma liecības/iesniegumus!

2019. gada 22. jūlijs

Jānis

Vēlos izteikt vidziļāko pateicību un rast iespēju piešķirt apbalvojumu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram Jānim Kundziņam, kurš 2019.gada 17.jūlijā ir operatīvi ieradies uz izsaukumu. Iepriekš minētā Valsts policijas amatpersona ir rīkojusies profesionāli, nosargājot gan manu, gan citu cilvēku drošību un dzīvību. Policijas darbinieks, neskatoties uz darba apstākļiem, ir ievērojis likumību, humānismu, palīdzējis iedzīvotājiem un nav pārstājis cīnīties par taisnīgumu un godīgumu.

2019. gada 21. jūlijs

Sanda

NMPD 450.brigāde, kas dežūrēja Prāta Vētras koncērtā 20.jūlijā Liepājā, izsaka lielu pateicību policistam, kas atradās blakus savā busā VW crafter netālu no galvenās stadiona ieejas. Ļoti izpalīdzīgs, atsaucīgs policists, lieliski sastrādājāmies un bija blakus neatliekamā situācijā, darija un atbalstīja cik vien varēja no savas puses. Liels paldies! Vairāk tādus profesionāļus.

2019. gada 09. jūlijs

Oļegs

Labdien.Esmu cietis no zadzības.Gribu izteikt pateicību un rast iespēju piešķirt apbalvojumu Latgales reģiona pārvaldes, Daugavpils iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas inspektoriem un priekšniekam, par izcilo, ātro un operatīvo darbu veicot savus pienākumus, ar augstu profesionalitāti, gan sabiedrības, gan valsts labā. Tāds profesionāls darbs, stiprina policijas pozitīvo tēlu iedzīvotāju acīs. Gribu vērst uzmanību policijas pārvaldes vadībai, vienmēr motivēt darbiniekus, lai policisti nezaudētu savu profesionālismu un gribu palīdzēt sabiedrībai.Ar Cieņu, Oļegs 

2019. gada 30. jūnijs

Ināra

Izsaku vislielāko pateicību Valsts policijas policistam Mārtiņam Balgalvim, kas 27.06.2019g.dežūrēja pie Saimas un bija atsaucīgs uz manu lūgumu palīdzēt.Es būtu nonākusi patiešām sarežģītā situācijā, ja viņš nebūtu man operatīvi palīdzējis.Gods un slava, ka ir tādi policisti!Vislielākais paldies!

Ināra

2019. gada 10. jūnijs

Inga

Jelgavas iecirkņa priekšniecei T. Flanderei, vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram Andrejam Maslakam par mana nozagtā velosipēda atgūšanu.Liels paldies inspektoram par atbildīgu pienākumu veikšanu un profesionalitāti. Paldies par darbu. Ar cieņu, Inga

2019. gada 4. jūnijs

Ruta

PATEICĪBA VP RRP Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoreiNatālijai JurkjaneiVēlētos izteikt pateicību Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei Natālijai Jurkjanei, veicot pirmstiesas izmeklēšanu par krāpšanas faktu.Kriminālpolicijas nodaļas inspektores Natālijas godprātīgā un atbildīgā attieksme pret darbu, veicot pirmstiesas izmeklēšanu mana kriminālprocesa ietvaros, un pierādot vainīgās personas nodomus un vainu, kalpo par paraugu citiem Valsts policijas darbiniekiem, kā arī nes labu slavu Valsts policijas darbam kopumā! Inspektores ieguldījums darba procesā ir nenovērtējams, viņa nebija vienaldzīga pret savu dienesta pienākumu pildīšanu, līdz ar ko es kā cietušā puse, izsaku sirsnīgu pateicību inspektorei, ka neskatoties uz darba apstākļiem, viņa nav pārstājusi cīnīties par taisnīgumu sabiedrības interesēs!Ar cieņu,Ruta.

2019. gada 2. jūnijs

Markuss

Pateicos Ādažu pilsētas policistiem. Neskatoties uz Gaujas svētku cilvēku stāvokli, policisti, pa tiešām, bija pieklājīgi, komunikabli un dara darbu ar prieku, pat tādā stundā! Kaut biežāk būtu tik pieklājīgi un toleranti policisti! Paldies, turās!

Janis 2019. gada 26. maijs

Dzenitis

Gribeju pateikt lielu paldies limbazu celu policijas darbiniekam kurs patrulejot aloja-limbazi starp 00:00-1:00 nebija vienaldzigs pie celmala stavosas masinas ar degosam avarijas gaismam piestajot un uzzinot ka ar masinu ir problemas piedavajas aizvest manu gimeni lidz majam (sievu un berninus).velreiz paldies esam veiksmigi tikusi majas

2019. gada 2. maijs

Māris

Es vēlējos izteikt lielu pateicību savā un savas meitas (1.gr invalīdes) vārdā VP Talsu ceļa policijas darbiniekiem Jānim Puriņam un Mārim Jansonam par saprotošu un cilvēcisku attieksmi pildot savus dienesta pienākumus š.g. 14.aprīlī Talsu pilsētā. Paldies viņiem un lai vairāk mūsu sabiedrībā ienāk sapratne kopā ar likumu ievērošanu! Ar cieņu, Māris.

2019. gada 24. aprīlis

Aldis

Liels paldies Jelgavas celu policijas darbiniekiem par palidzibu saskanota protokola noformesana Riekstu cela negadijuma.

2019. gada 23. aprīlis

Aiva

Sirsnīgs un silts paldies par ātru reağēšanu,palīdzību un labām ziņām, meklējot pazudušu tuvinieku! Paldies darbiniecei,kura uzklausīja,zvanot uz 110, paldies darbiniekiem (acīmredzot,no Daugavgrīvas ielas iecirkņa), kuri pārbaudīja atrašanās vietu un piezvanīja! Liels,liels paldies.

2019. gada 21. aprīlis

Inese

Paldies VP Cēsu iecirkņa inspektorei Lāsmai Pometko par cilvēcīgu sapratni un profesionālo kompetenci!

2019. gada 17. aprīlis

Līga

Liels Liels Paldies Teikas policijas iecirkņa inspektorei un visai komandai par atbalstu, sapratni un operatīvu rīcību situācijā, kad pazudis bērns. Profesionāļi un sava aroda meistari!

2019. gada 26. marts

Dace

Vēlējos pateikt paldies Saldus ceļu policijas darbiniekiem, kas šodien, 26.03.19 palīdzēja. Gadījās, ka braucot stàvvietā, aizķēru un noskrāpēju citu mašīnu. Tā kā īpašnieku sagaidīt nevarēju un arī apdrošinātājiem kontaktu nebija, palīdzēja noskaidrot īpašnieku un sazināties, kā arī palīdzēja tikt galā ar saskaņoto protokolu. Vienu no policistiem sauca Uldis, otram gan vārdu nepiefiksēju. Tiešām, liels, liels paldies!

2019. gada 26. marts

Dace

Vēlos izteikt pateicību Olaines policijas inspektorei Indrai Indriksonei par ieguldīto darbu man izkrāptā mobilā telefona atrašanā un atgūšanā! 2018. gada oktobrī portālā Andele mandele man tika izkrāpts iPhone7. Īsti pat neticēju, ka savu telefonu atgūšu, taču nevēlējos, lai vēl kāds cieš no šādas krāpšanas shēmas, tādēļ izlēmu rakstīt iesniegumu policijā.Šodien savu telefonu atguvu. Esmu guvusi labu mācību UN ļoti pozitīvu pieredzi “sadarbojoties” ar valsts policiju. Paldies par jusu darbu un pozitīvo sadarbību! Lai izdodas arī turpmāk!

2019. gada 17. marts

Agnese

Paldies, atrada maku ar visu saturu un atveda uz mājām. Liels,paldies!

2019. gada 11. marts

Karīna

Vēlos izteikt lielu pateicību 2 policijas darbiniekiem, kuri 11.03.ap 21:00 pieņēma izsaukumu Eksporta ielā. Abi darbinieki bija tik ļoti profesionāli un zinoši savā darbā, un izturējās ļoti jauki un bija ieinteresēti situācijā un palīdzēt to atrisināt. Attieksme un darbs bija daudz labāk kā būtu bijis gaidīts. Šī situācija bija salīdzinoši nenopietna, un ja reiz bija tik lielisks darbs tādā, ir prieks, ka ir šādi darbinieki, kuri šādā veidā tiek galā ar nopietnām situācijām un palīdz sabiedrībai. Vēlreiz liela pateicība par to, ko sniedzat sabiedrībai!

2019. gada 4. marts

Daiga

Liels paldies 611.ekipāžas darbiniekiem Jānim Junkuram un Mārtiņam Bukovskim par ātru un operatīvu darbošanos!

2019. gada 2. marts

Astra

Labdien!Trešdien 27.februārī ap plkst.14:40 Jūrmalā, Slokas dzelzceļa stacijā uz perona gaidot vilcienu, negaidīti kāds vīrietis no manas rokas somas izvilka naudas maku un uzsāka bēgšanu. Nekavējoties ar līdzcilvēku atbalstu tika izsaukta Jūrmalas pašvaldības policija, tuvākā dežurējošā brigāde noreaģēja zibenīgi un kopīgi devāmies meklēt iespējamo vainīgo, kurš veiksmīgi tika atrasts, aizturēts un nodots Valsts policijas rīcībā. Liels bija mans pārsteigums, ka jau tās pašas dienas vakarā saņēmu informāciju no Valsts policijas, ka vainīgais ir identificēts un mans nozagtais maks ir atrasts.No visas sirds vēlos izteikt dziļu pateicību Jūrmalas pašvaldības policijas darbiniekiem un Valsts policijas inspektoriem, izmeklētājiem, operatīvajiem darbiniekiem, ekspertiem un visiem kas bija iesaistīti šīs lietas risināšanā. Pateicos par darbinieku atsaucību, cilvēcīgo attieksmi un par profesionālo, operatīvo un pašaizliecīgo rīcību. Man ir patiess prieks un lepnums, ka mūsu pilsētā strādā tik profesionāli un atsaucīgi darbinieki, varu apgalvot, ka varam justies droši! Lai jums visiem veicas turpmākajā darba gaitās.Paldies jums.Astra

Agnese 2019. gada 28. februāris

Paldies ceļu policijas darbiniekiem, kuri vakardien apturēja manu auto, lai brīdinātu, ka automašīnai nedeg aizmugurējās gaismas. Paldies par saprotošo, pamācošo un laipno attieksmi!

2019. gada 11. februāris

Ilze

Vēlamies izteikt vissirsnīgāko pateicību policijas darbiniekiem, kuri sestdien, 9. februārī, ap 17.00-18.00 pildīja pienākumus Dzirnavu ielas posmā starp Čaka un Birzneka-Upīša ielām. Man no jumta uz galvas uzkrita ledus gabals, policisti operatīvi izsauca neatliekamo medicīnīsko palīdzību, ļāva man atgulties savā automašīnā, kamēr tā ieradās, kā arī operatīvi novirzīja cilvēkus nost no bīstamā ielas posma. Tāpat, kamēr gaidījā NMP, vairākkārt apvaicājās par veselības stāvokli. Lūdzam rast iespēju izteikt pateicību šiem policistiem. Tik žēl, ka šajā apmulsumā nepavaicājām vārdus. Vissirsnīgākais paldies viņiem! Cieņā, Ilze Uščina

2019. gada 28. janvāris

Ieva

Vēlamies izteikt dziļu pateicību Valsts policijas darbiniekiem, kuri sestdien 26.janvārī vakarpusē steidzās palīgā neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta darbiniekiem , lai sniegtu palīdzību sirmai kundzei Rīgā, Tērbatas ielā, kura nebija spējīga atpazīt ne tuviniekus, ne arī izkļūt no istabas, kurā pati bija ieslēgusies un kļuvusi agresīva.Policijas darbinieki ļoti smalkjūtīgi un atbildīgi palīdzēja nogādāt slimnieci Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā. Vienlaicīgi vēlamies pateikties par iejūtīgo attieksmi pret slimnieces radiniekiem, pārliecinoties, vai slimnieces rīcība un transportēšana uz slimnīcu nav atstājusi sekas.

2019. gada 21. janvāris

Laima

Paldies Valsts policijas darbiniekiem,kuri 21.janvārī pie Ostmalas palīdzēja uzstumt mašìnu. Ļoti laipni un izpalīdzīgi darbinieki! Brauca ar Valsts policijas automašìnu (KP-2057). Vairāk šādus policistus!

2019. gada 13. janvāris

Līga

Izskakam pateicibu par operetetivu ricibu atrada manu pamati 20 minushu laika... novelam ar visu gimeni veselibu un jauno gadu...... 13.01.2018 15:00 atveda majas.... ridzinieki un visa selijas pagasts

2018. gada 19. decembris

Evija

Gribu no sirds pateikties par lielisku darbu vecākai inspektorei Diānai Ritcelei, kas strādā Valsts policijā Gaujas ielā 15, Rīgā. Viņas atsaucība vairo uzticību visai policijai. Paldies liels!

Karina 2018. gada 18. decembris

Kr

Большое спасибо сотрудникам Ceļu policija ,дежурившим 28.10.2018 года в Саулкрастах. К сожалению, не запомнила номер экипажа этих замечательных людей, если не ошибаюсь 3070, о чем очень жалею, иначе написала бы персональный отзыв. Они помогли убрать мой автомобиль с проезжей части, я забыла ключи на крыши авто, они слетели на трассе, фуры их размазжили в мелкие кусочки. Полицейские собрали из этих частей мой противоугонный бреллок, затем меня Отвезли до дачи, за запасным ключом , а потом помогли и запустить двигатель. Со мной в машине была 2 месячная малышка, так они сразу велели мне отнести ее к ним в машину, чтобы не замёрзла. Прокопались они со мной 2,5 часа. Так, что с дачи до дома мы добрались только благодаря этим настоящим мужчинам. Еще раз спасибо!!!!!!

Dace 2018. gada 16. oktobris

Labdien! Gribētu izteikt pateicību Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem - Daigai, Kalvim, Andrim, kuri 2018.gadā no 12.oktobra uz 13.oktobra nakti plkst. 1:00 reaģēja un ieradās uz izsaukumu Lielā Ezera ielas 5 apkaimē. Paldies policijas darbiniekiem par sapratni un neatlaidību radušās situācijas risināšanā. Sadzīves ķildas un izsaukumi mēdz būt dažādi, arī nevajadzīgi, bet šie darbinieki pierādīja savu profesionalitāti, lai atrisinātu konfliktu, piedāvājot savu risinājumu un palīdzību. Tuvojās Latvijas valsts simtgade un ir prieks, ka mūsu valsti veido tieši šādi cilvēki, ka sabiedrība var paļauties uz policiju, nevis baidīties un tikt biedētiem ar policijas darbiniekiem. Lūdzu rast iespēju izteikt pateicību šiem minētajiem Alūksnes pilsētas policijas darbiniekiem.

Iveta 2018. gada 26. septembris

Egle

Vēlos izteikt pateicību Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa vecākajam inspektoram Dzintaram Indriksonam par vairākkārtēju palīdzību konfliktu risināšanā ar agresīviem kaimiņiem, kuri traucē mājas iedzīvotāju mieru. Paldies par atsaucību un palīdzību ne tikai darba laikā, bet arī brīvdienās.

serjoga31 2018. gada 23. septembris

Plisko

хочу выразить огромную благодарность как наша полиция работает хочу пожелать им и дальше таком темпе работать я сам мечтаю стать полицейским это моя заметная мечта

Iveta 2018. gada 21. septembris

Jaroško

Liels paldies Baložu iecirkņa darbiniekiem. Kārtības policijas nodaļas priekšnieka vietniekam Sandrim Zālītim un iecirkņa izmeklētājiem par operatīvu darbību un atsaucīgu darbu.

Diāna 2018. gada 20. septembris

Grebeņikova

Liels paldies Ugāles pagasta inspektoram Dzintaram Indriksonam par agresīvu un trokšņainu kaimiņu savaldīšanu. Paldies, ka atbraucāt gan savā atvaļinājumā, gan brīvdienās.

EM 2018. gada 6. augusts

Хочу выразить огромную благодарность полицейским Янису Казаку и Дмитрию Гапиенко,которые во время своей не легкой службе оказались очень бдительными и внимательными! Благодаря их действиям был обнаружен почти угнаный автомобиль и все разрешилось как нельзя лучше!!! Так же полицейские Янис Казак и Дмитрий Гапиенко смогли успокоить, поддержать и обьяснить спокойно всю ситуацию и как поступать дальше. Я очень рада что у нас работают такие доблестные офицеры!!! Огромное вам СПАСИБО!

2018. gada 15. jūlijs

Uģis

Vēlos izteikt pateicību Bauskas iecirkņa policistiem Dzintaram Zundam un Svetlanai Grantiņai par cilvēcisko attieksmi un palīdzību nokļūšanai no Bauskas Kantrī festivāla, 13 un 14.jūlijā 2018., norises vietas līdz manai automašīnai.Esmu 1.grupas invalīds un pārvietošanās ir apgrūtināta. Paldies!

Agita 2018. gada 29. jūnijs

Vēlos izteikt pateicību Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vadītājam J.Bagātam un Kriminālpolicijas nodaļas vadītājam I.Rūsim, inspektoriem J. Pārumam, A.Alpeusai, Mārtiņam Zurģim, kā arī dežurantam S.Hlizovam par darbu 2018.g.21.jūnijā.Policijas darbinieku operatīva, koordinēta sadarbība novērsa mana auto apzagšanu.A.Vītola

Jevgēnijs 2018. gada 26. jūnijs

Izsaku lielu pateicību Latgales reģiona Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas izmeklētajai Ingrīdai Žurila, par operatīvu darbu zādzības atklāšanā. Paldies! Panākumus arī turpmāk.

LH 2018. gada 27. maijs

Vēlos izteikt pateicību Liepājas ceļu policistiem Intam Burkēvicam un Dzintaram Semenkovam par ātro rīcību nozagtā mobilā telefona atgūšanā 26.05.2018.

Matīss 2018. gada 19. maijs

Velos izteik pateicību ceļu policijas ekipāžai, kas pieņema ātru lēmumu(19.05.18) saistība ar berna veselības stāvokli melna ford monde transportlīdzeklī, ceļa posmā Ventspils- Rīga, pirms Talsiem.Paldies! Augsti novērtēju šadu rīcību!

Andris 2018. gada 1. maijs

Paldies policijas ekipāžai, kura palīdzēja automašīnai VOYAGER 2581GZ 28. aprīlī izkļūt no Kuldīgas svētku raditā sastrēguma. Paldies!

Andis 2018. gada 20. aprīlis

Vēlos izteikt pateicību VP RRP Rīgas Centra iecirknim, īpaša pateicība inspektoram Pāvelam Šerstovam par mana nozagtā telefona atgūšanu operatīvi un ātri. Ja līdz šim man bija uzskats, ka kut kas tik, it kā, niecīgs, kā telefons nevienu neuztrauc un iešana uz policiju, lai ziņotu par telefona zādzību ir tikai laika tērēšana, tad šodien šo uzskatu mainīju. Turpmāk, protams, centīšos būt uzmanīgāks un sargāšu savas mantas kārtīgāk, bet ja tomēr kaut kas notiks, nevilcinoties došos uz policiju. Vēlreiz paldies!

2018. gada 7. aprīlis

Vivita

Labdien! Vēlos izteikt pateicibu Liepājas valsts policijas kārtibnieku patrulai! Šodien,07.04.2018. plkst 13.20 iekļuvu CSNg, izsaku pateicību Liepājas policijas ekipāžai, kas sastādīja protokolu un izskaidroja lietas apstākļus. Paldies par profesionalu un korektu attieksmi savu darbu veicot.Ar cieņu V.

Arturs 2018. gada 2. aprīlis

Vēlos izteikt viss dziļāko pateicību VP RRP Rīgas Ķengaraga iecirkņa (Aviācijas 15) darbiniekiem (izmeklētājiem, operatīvajiem darbiniekiem, ekspertiem un visiem kas bija iesaistīti), kas strādāja no 31 marta vakara līdz 1 aprīļa pusdienas laikam. Pateicība par laipno, saprotošo attieksmi un operatīvo un pašaizliedzīgo rīcību. Tiku uz ielas apzagts, kā arī pēc tam vēl tika apzagts dzīvoklis. Tajā pašā naktī jau tika noskaidrots un aizturēts iespējamais vainīgais. Kā arī tika atrastas nozagtās lietas. Izmeklēšana vēl turpinās, bet tik laipnu attieksmi un tik pašaizliedzīgu un profesionālu darbu tiešām apbrīnoju. Vēlreiz liels paldies visiem iesaistītajiem darbiniekiem. Ceru ka Policijas vadība šādus cilvēkus arī ievēro un kaut kādā veidā novērtē. Žēl ka prese raksta vairāk par negatīvo, un par šādiem darbiniekiem reti var redzēt ziņas. Paldies un lai veicās turpmākajā profesionālajā darbā.

Silva 2018. gada 5. marts

Gavare

Paldies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas acīgajam inspektoram Voitiņam par izsmeļošo un pacietīgo skaidrojumu Daugavas šķērsošanas bīstamībai pa ledu. 5.03.pl 16.20 Lai veicās!

Evija 2018. gada 3. marts

Strazdiņa

Esmu gandarīta par Valsts policijas Liepājas iecirkņa policijas inspektoru profesionalitāti, kuri Liepājā (Bāriņu ielā 3) 2018.gada 3.marta rītā ap pulksten 7.30 situācijas risināšanā bija atsaucīgi un saprotoši, savu darbu veicot ar lielu atbildību un kvalitatīvi.

Roberts 2018. gada 3. marts

Kipurs

Vēlos izteikt pateicību VP Latgales reģiona kārtības policijas patruļdaļas rotas inspektoram Nikolajam Švecovam, par atbildību, pašaizliedzību, precizitāti un korektumu pildot savus darba un amata pienākumus.;)

Zane 2018. gada 28. janvāris

Neilande

Vēlos izteikt pateicību Rīgas Ceļu policijas darbiniekiem,kuri 25.01.2018. plkst. 15:00 ieradās uz CSN izsaukumu Lidostas teritorijā, par viņu profesionālo darbību, cilvēcisko un patīkamo attieksmi, kā arī tehnisko palīdzību. Paldies,Jums, un cerams,ka vadība ņem vērā pateicības un arī materiāli stimulē Jūs turpmākajai profesionālajai darbībai. :)

Līga 2018. gada 15. janvāris

Gaile

Vēlētos izteikt pateicību Latgales reģiona Krāslavas iecirkņa Dagdas nodaļas policistiem un īpaši Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei Solvitai Borovkovai par profesionālo darbu un cilvēcīgo attieksmi!

Inga 2018. gada 13. janvāris

Aleksandras Svitinas un Guntas Svitinas vārdā izsaku pateicību Ludzas policijas nodaļai, īpašu paldies sakot Denisam Žulinam. Pateicoties Ludzas policistiem, tika atrasta māsa, kura tika sen meklēta un par kuras likteni ļoti uztraucās tuvinieki. Ludzas policisti bija patiešām atsaucīgi, pretimnākoši, labi organizēti un izdarīja ne tikai to, ko viņiem uzliek dienesta pienākumi, bet pat vairāk- rīkojās ļoti cilvēcīgi un cēli. Paldies viņiem. Tādi policijas palīdzības piemēri stiprina uzticību Valsts policijai un rada drošības sajūtu. Ar cieņu Inga, Aleksandra un Gunta