Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kafejnīcai Ķīpsalā tiek izsists logs un nozagts alkohols; garnadzis nekavējoties aizturēts 2018. gada 7. decembris

5. decembra pēcpusdienā Valsts policija saņēma izsaukumu no aculiecinieces uz Rīgu, Ķīpsalu. Sieviete ziņoja, ka ir pamanījusi kādu vīrieti pa izsistu logu iekļūstot kafejnīcas telpās un iznesot no turienes pudeles ar alkoholu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa dežūrdaļas policisti, kuri noskaidroja vīrieša pazīmes un devās apsekot tuvāko apkārtni. Pavisam drīz policisti turpat Ķīpsalā pamanīja uz ielas stāvam aprakstam atbilstošu vīrieti. Vīrietis sev blakus uz zemes bija novietojis vairākas alkohola pudeles, turklāt izrādījās, ka arī viņa mugursoma ir pilna ar dažāda veida alkoholu. Pie vīrieša tika konstatētas un atsavinātas kopumā astoņas pudeles grādīgās dziras – rums, tekila un liķieris, kas bija nozagts no kafejnīcas.

Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī vīrietis atradās 1,9 promiļu stiprā alkohola reibumā un runāja neskaidri.

Aizturētais ir dzimis 1982. gadā un iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis. Savu vainu alkohola zādzībā viņš atzīst.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, tostarp arī to, vai aizturētais vīrietis pats izsitis kafejnīcas logu, vai arī tas bijis izsists jau iepriekš.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)