Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jūrmalā aizturēti divi narkomāni un divas narkodīleres 2017. gada 3. novembris

Pirms dažām dienām Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija no iedzīvotājiem par iespējamām narkotisko vielu realizācijas un glabāšanas vietām Slokā.

Vakardien, 1.novembrī, ap pulksten 12.00, veicot teritorijas apskati, policisti dzelzceļa stacijas rajonā aizturēja divus vīriešus, kuri tobrīd, iespējams, atradās narkotisko vielu ietekmē. Pārmeklējot abas personas, pie viena no vīriešiem atrasti trīs vīstokļi, bet pie otra astoņi vīstokļi ar nezināmas izcelsmes baltu pulverveida vielu. Tika nozīmēta ekspertīze, lai noskaidrotu izņemtās vielas sastāvu un svaru.

Tāpat tās dienas laikā Jūrmalas iecirkņa policisti aizturēja divas sievietes. Viņas pārmeklējot, pie vienas no sievietēm tika atrasti pieci vīstokļi ar nezināmas izcelsmes pulverveida vielu. Arī šajā gadījumā tika nozīmēta ekspertīze, kuru veicot tiks noskaidrots izņemtās vielas sastāvs.

Likumsargi par šiem noziegumiem aizturēja 1980., 1988. gadā dzimušos vīriešus un 1970., 1974. gadā dzimušas sievietes. Visas personas, izņemot 1974. gadā dzimušo sievieti, iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Pirmajā gadījumā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmā daļa – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Savukārt otrajā gadījumā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētās personas atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)