Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties Vecgada pasākumā 2010. gada 28. decembris

2010.gada 28.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties  Vecgada pasākumā

Rīt, 29.decembrī Valsts policija (VP) rīkos preventīvu Vecgada pasākumu, kura laikā policijas darbinieki kopā ar policijas tēliem Runci Rūdi un Bebru Bruno dāvinās apmeklētājiem atstarotājus, atgādinās drošas ceļu satiksmes pamatprincipus un informēs par pirotehnikas lietošanas drošību.

Pareizi lietota pirotehnika spēj sagādāt milzum daudz prieka svētku dalībniekiem, diemžēl ne visi pirotehnikas lietotāji apzinās briesmas un risku, kas saistīts ar nepietiekamām zināšanām pirotehnikas izmantošanā. Risks slēpjas ne vien nepietiekamās zināšanās, bet arī nekvalitatīvos pirotehnikas izstrādājumos. Šajā situācijā atgādinām, ja esat nolēmuši svinību laikā izmantot pirotehnikas izstrādājumus, iegādājieties tos tikai specializētajos veikalos no komersantiem, kuriem izsniegta speciāla atļauja (licence). Nekādā gadījumā nepērciet pirotehniku no privātpersonām, kas tirgo nezināmas izcelsmes nesertificētus izstrādājumus. Vēlreiz atgādinām, ka bērni pirotehniskos izstrādājumus nedrīkst lietot bez pieaugušo klātbūtnes. Pat brīnumsvecītes ieteicams lietot vecāku klātbūtnē, lai nezināšanas, bravūras vai nevērības rezultātā neizceltos nelaime, kuras iznākums var būt arī traģisks.

Plašsaziņas līdzekļu  pārstāvjiem būs iespēja intervēt  arī VP GKPP  Prevencijas pārvaldes (PP) Metodiskās vadības nodaļas vecāko inspektori Vinetu Pavlovsku un VP GKPP PP Satiksmes uzraudzības biroja (SUB) speciālistu.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri  vēlas piedalīties pasākumā, aicināti pulcēties rīt, 29.decembrī pulksten 15:00  Rīgā, Brīvības gatvē 372 (pie tirdzniecības centra “Alfa” galvenās ieejas).

„Atceries, gaismu atstarojošie elementi Tavā apģērbā un aksesuāros ļauj transportlīdzekļu vadītājiem Tevi laikus pamanīt uz ceļa”.

Sagatavoja:

Aigars Bērziņš
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākais inspektors
Tālr.67829480
Mob.tālr.29378067