Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Iļģuciemā aizturēti divi vīrieši, kuri sabojāja svešu automašīnu un piekāva tās īpašnieku 2016. gada 27. oktobris

Vakar, 26. oktobrī, ap pulksten desmitiem vakarā Rīgā, Palangas ielā divi vīrieši, kuri tobrīd atradās uz ielas, uzsāka kautiņu kādas sievietes dēļ. Kautiņa laikā viens no vīriešiem uzkrita uz turpat blakus novietotas automašīnas. Ņemot vērā, ka automašīnas īpašnieks nebija nodrošinājis automašīnas neizkustēšanos no vietas, tā sāka ripot. Rezultātā spētrats ar uz tā atrodošos kausli ietriecās automašīnā Audi A6, to sabojājot.

Notiekošo pa sava dzīvokļa logu bija pamanījis automašīnas Audi A6 īpašnieks, kurš nekavējoties devās laukā runāt ar abiem iekarsušajiem vīriešiem. Tas abus vīriešus vēl vairāk sadusmoja. Viņi izlēma izrēķināties ar spēkrata īpašnieku, un sāka viņu sist. Notiekošo bija pamanījis kāds aculiecinieks, kurš izsauca Valsts policiju.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās patruļpolicisti. Policistu ierašanās brīdī abi ļaundari jau bija beiguši sist Audi A6 īpašnieku un atsākuši kautiņu savā starpā. Aizdomās turamie 1989. un 1991. gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes policijas iecirknī, savukārt smagi piekautais automašīnas īpašnieks tika nodots mediķu aprūpē.

Jaunākais no aizturētajiem iepriekš sodīts par narkotiku lietošanu, savukārt otrs – par zādzībām.

Aizturēšanas brīdī abi vīrieši bija alkohola reibumā. Viena no viņiem alkohola koncentrācija asinīs sasniedza divas promiles, bet otram - 2,71 promili.

Saistībā ar notikušo šobrīd uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)