Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija
Sākums  Lapas karte  Meklēt

Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija uzvar Saeimu hokeja spēlē 2017. gada 11. decembris

Par godu Valsts policijas gadadienai, vakar tika aizvadīta par tradīciju kļuvusi hokeja spēle starp Latvijas republikas Saeimu un Latvijas Valsts policiju – šoreiz uzvarēja Valsts policijas komanda ar rezultātu 8 pret 7.

Mačs sākās ar dažādiem hokeja zvaigžņu spēlēm raksturīgiem konkursiem, kuros pārāki izrādījās Saeimu pārstāvošie hokejisti. Pēc brīža iesākās arī pati spēle. Jau no pirmajām minūtēm dominēja Saeimas komanda, kura ātri vien raidīja pirmo ripu Valsts policijas vārtos. Arī turpinājumā izteikti pārāki bija Saeimas hokejisti, Valsts policijas komandai bija tikai pāris veiksmīgi uzbrukumi, taču labi nospēlēja pretinieku vārtsargs.

Otrā perioda sākumā viesi, raidot jau septīto ripu Valsts policijas vārtos, panāca nepieklājīgi lielu pārsvaru – rezultāts 7 pret 2. Tas beidzot ļāva Valsts policijas spēlētājiem pamosties un, iespējams, arī pretinieks jau pāragri atslāba. Mēs aktīvāk sākām spēlēt aizsardzībā, tāpat uzbrukumā kļuvām ātrāki un agresīvāki. Spēle pakāpeniski tika novirzīta Saeimas zonā – beidzot sekoja arī vārti. Valsts policijas komanda sajuta, ka šajā spēlē vēl var aizķerties un otro spēles pusi aizvadīja teicami – sākās vārtu birums. Vien dažas minūtes pirms spēles beigām tika panākts izlīdzinājums 7:7, pēc kura arī astotā ripa lidoja Saeimas vārtos. Tiesnesis pēdējās divās minūtēs Valsts policijai fiksēja noteikumu pārkāpumus, pēc kuriem tika mesti soda metieni, taču vārtsargs komandas iedvesmots stāvēja stabili.