Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas centrā aizturējām narkodīleri 2019. gada 25. marts

Pagājušās piektdienas, 22. marta, vakarā Valsts policijas amatpersonas aizturēja kādu sievieti, pie kuras tika atrasta un izņemta narkotiskā viela – metamfetamīns.

Jau iepriekš Valsts policijā tika saņemta informācija par kādu personu, kura, iespējams, realizē narkotiskās vielas. Likumsargi, pārbaudot informāciju, konstatēja tās patiesumu – tik tiešām tika sastapta sieviete, kura realizē narkotikas. Valsts policijas Rīgas Centra iecirkņa amatpersonas viņu aizturēja un, veicot personas kratīšanu, atrada 37 gramus metamfetamīna. Tāpat likumsargi veica kratīšanu aizturētās sievietes dzīvesvietā, taču bez rezultātiem.

Aizturētā sieviete ir dzimusi 1970. gadā un iepriekš nav sodīta.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajai sievietei piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Aicinām iedzīvotājus arī turpmāk ziņot policijai par narkotisko vielu tirdzniecības vietām un personām, kuras atrodas narkotisko vai psihotropo vielu reibumā! Informēt policiju iespējams zvanot pa diennakts tālruņa numuru 110 vai vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī. Tāpat narkotisko vielu tirdzniecības vietas iespējams ātri un ērti atzīmēt Iekšlietu ministrijas interaktīvajā kartē šeit: http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/