Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Briedis uz Kipru dodas tikai pēc uzvaras 2012. gada 4. jūlijs

Ikviens interesents Brieža cīņas varēs vērot arī tiešraidē - kanālā ”Eurosport” pārraide piektdien sāksies 22:00 pēc Latvijas laika.

Boksera treneris Elvis Mihaiļenko, divkārtējs Eiropas čempions profesionālajā boksā, atklāja, ka Mairis profesionālajā boksā pieredzējušākais un, iespējams, arī vieglākais no dalībniekiem. Treneris neslēpj, ka „mūsu plāni Kiprā ir tikai un vienīgi uzvarēt!” Mairis esot ļoti labā sportiskajā formā un turnīram gatavi ir abi – gan sportists, gan treneris. Taču tajā pašā laikā E. Mihaiļenko piebilst, ka nevienu pretinieku nenovērtēs par zemu, pret katru būs vienādi nopietna attieksme. Pats Mairis gan ir piesardzīgāks savos izteicienos un no prognozēm atturas, sakot, ka bokss tomēr ir neprognozējams sporta veids.

No iespējamiem pretiniekiem pazīstami Mairim un viņa trenerim ir divi – Kipras pārstāvis Panajotis Diakoss, kuru viņš uzvarēja pagājušā gada posma ietvaros un Ukrainas sportists Pāvels Žuravļovs, par kuru Mairis bija pārāks pērnā gada Kipras posma finālā, sagādājot ukrainim pirmo zaudējumu viņa profesionālā boksa karjerā. Uzvaras gadījumā Mairis nodrošinās vietu superfinālā, kas norisināsies gada nogalē.

”Bigger's Better” turnīrā labākais bokseris tiek noskaidrots viena vakara laikā pēc izslēgšanas sistēmas - turnīru uzsāk astoņi bokseri ar ceturtdaļfināla cīņām (tās tiek noteiktas ar izlozes palīdzību), savstarpējo cīņu uzvarētāji turpina ar pusfinālu un vakara noslēgumā finālā tiek kronēts viens uzvarētājs. Šajā turnīrā netiek izdalītas svara kategorijas, visi pārstāv vienu absolūto svara kategoriju – supersmagsvaru -, sākot no 91 kilograma līdz pat 150 un vairāk. Katra posma uzvarētājs iegūst 15 000 ASV dolāru, savukārt superfināla uzvarētājs - 30 000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

”Bigger’s Better” organizēšana ir franču iniciatīva un turnīra astoņi posmi tiek aizvadīti dažādās valstīs. Sportistus, kas piedalās katrā posmā, uzaicina turnīra organizētāji, lielākoties tie ir bokseri, kas nesen uzsākuši profesionālā sporta gaitas, tāpēc E. Mihaiļenko norāda, ka piedalīšanās šāda veida turnīrā nākamgad visticamāk nebūs aktuāla, jo Maira sasniegumi un prioritātes būs augušas.

Atgādinām, ka pagājušajā gadā Kipras ”Bigger’s Better” posmā Mairis uzvarēja, bet superfinālā Horvātijā zaudēja pusfinālā, tas arī ir līdz šim vienīgais mūsu sportista zaudējums. Šis būs otrais gads, kad Mairis piedalīsies šajā turnīrā.

 

Kipras boksa naktī piedalīsies sportisti no astoņām dažādām valstīm:
Kamils Mališs (Kamil Małysz, Polija),
Mairis Briedis (Latvija)
Roberts Teubers (Robert Teuber, Vācija)
Adrians Lepadotesku (Adrian Lepadatescu, Rumānija)
Lī Kelets (Lee Kelett, Anglija)
Panajotiss Diakoss (Panagiotis Diakos, Kipra)
Pāvels Žuravļovs, (Pavel Zhuravliov, Ukraina)
Luis Luisons (Louis Louizon, Kongo/Kipra)


Seko un uzzini vairāk:
http://www.facebook.com/Briedis.Mairis
http://www.draugiem.lv/mairis.briedis/

https://twitter.com/BriedisMairis

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014; 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv