Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rēzeknē atklātas divas iepriekš izdarītas bruņotas laupīšanas no veikaliem 2012. gada 29. jūnijs

Uzsāktajos kriminālprocesos veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar VP Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem otrdien, 26.jūnijā, aizdomās par augstāk minēto laupīšanu izdarīšanu aizturēja 1992.gadā dzimušu vīrieti, kā arī noskaidroja viņa līdzdalībnieku 1989.gadā dzimušu vīrieti.

Kriminālprocesu pirmstiesas izmeklēšanas gaitā atrasti noziedzīgo nodarījumu izdarīšanas rīki – naži, ierocim līdzīgs priekšmets, virsdrēbes, cimdi un sejas maskas. Nozīmētas vairākas ekspertīzes.

Veicot izmeklēšanu noskaidrots, ka abi aizdomās turētie vīrieši jau vairākkārt tiesāti par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Trešdien, 27.jūnijā, aizturētajam 1992.gadā dzimušajam vīrietim tiesa piemēroja ar brīvības atņemšanu saistītu drošības līdzekli - apcietinājumu.

Par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Uzsāktajā kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīgs Kristīne Mieze
Tālr.65428000, 25620828