Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Notikusi Rokasgrāmatas „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā 2009. – 2012. Pieredze un nākamie soļi” prezentācija. 2012. gada 27. jūnijs

Rokasgrāmata ir izdota projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” ietvaros, kas ticis īstenots finansiālu Eiropas Savienības programmas „Noziedzības novēršana un apkarošana” atbalstu.

Autoru kolektīvs ir apkopojis savu pieredzi un atziņas, kas gūtas projekta ieviešanas laikā kā arī, sniedz ieteikumus policijas un sabiedrības attiecību uzlabošanai. Grāmatā analizētas vairākas gan policijai, gan sabiedrībai būtiskas tēmas – policijas darba plānošanas un vērtēšanas kritēriji, vērtības, problēmu risināšanas princips policijas darbā un citi jautājumi. Grāmata ir pieejama trīs valodās un to paredzēts izplatīt arī sabiedrības partneriem un bibliotēkām visā Latvijā.

Kā jau minēts iepriekš, projekta ietvaros notikušas vairākas aktivitātēs, tostarp regulāras sabiedriskās domas aptaujas, informatīvās akcijas iedzīvotājiem: „Mašīna nav seifs”, „Īpašuma drošība”, „Esi brīvs!”, „Kā iesniegt sūdzības par policijas darbu” un citas aktivitātes par kurām esam informējuši jau iepriekš.

Par Rokasgrāmatas izplatīšanu reģionu pārvaldēm un policijas iecirkņiem tiks izsūtīts atsevišķs cirkulārs. Grāmata būs pieejama visiem interesentiem.

Vairāk informācijas:
Projekta vadītāja
Ilze Bērziņa – Ruķere
tel. 67014010
mob.tel. 26442241