Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vidzemnieki atzinīgi novērtējuši Valsts policijas mācību klasi Valmierā. 2012. gada 15. jūnijs

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Mācību klase tika atklāta šā gada 4.aprīlī un ir aprīkota ar interaktīvās tāfeles komplektu, piedāvājot noskatīties prezentācijas un videomateriālus pirmsskolu vecāko grupu, 1. un 2.klašu audzēkņiem un uzzināt par gājēju uzvedību uz ceļa, par pasažieru pienākumiem automašīnā un sabiedriskajā transportā, par velosipēdu un tā aprīkojumu un par ceļu satiksmes noteikumiem un ceļa zīmēm.

Mācību klasi pirms vasaras brīvlaika jau apmeklējuši vairāk kā 300 bērnu no Vidzemes tuvākām un tālākām vietām, jo viesošanos klasē var apvienot ar citu tūrisma objektu apskati Valmieras pilsētā, turklāt nodarbības ir bez maksas, kas ir ļoti būtiski, plānojot skolēnu ekskursiju.

Raunas pirmsskolas izglītības iestādes audzinātāja Undīne Zaharēviča atzīst: “Nodarbība bērniem policijas darbinieku vadībā šajā Mācību klasē ir pilnīgi kaut kas cits nekā bērnudārza telpās. Mēs pat bijām nedaudz apmulsuši. Šeit bērni saprot, ka, piemēram, ceļu satiksmes noteikumu mācība ir nopietna lieta un uz ceļa ir jābūt ļoti uzmanīgiem, vērīgiem un zinošiem. Bērniem ļoti patika braukšana ar skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī lepnums un prieks par apliecību ir neviltots arī vecāku sejās. Un es viņiem paskaidroju – mums viss pa nopietnam ar īstu apliecību.”

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde izsaka pateicību visiem pirmsskolu un pamatskolu 1., 2.klašu audzinātājiem, kuri apmeklēja nodarbības VP Vidzemes reģiona pārvaldes Mācību klasē, kā arī novēl drošu un saulainu vasaru bērniem un viņu vecākiem.

Interesentus, kas vēlas apmeklēt nodarbības Valsts policijas mācību klasē, lūdzam zvanīt: 64201326, 26670637

 

Vineta Kaģe
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
prevencijas grupas vecākā inspektore
64201326, 26670637
vineta.kage@vidzeme.vp.gov.lv