Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija kopā ar Lietuvas kolēģiem veic autopārvadājumu kontroles reidu 2011. gada 28. jūlijs

Šonedēļ, 2011.gada 26.jūlijā, Valsts policijas Satiksmes uzraudzības biroja darbinieki sadarbībā ar Lietuvas ceļu policiju un Lietuvas ceļu transporta inspekciju, robežkontroles punktos Grenctāle un Medumi veica kopējus kravas un pasažieru pārvadājumu kontroles pasākumus. 

Kopējā autopārvadājumu kontrole tika veikta Eiropas valstu ceļu policijas tīkla TISPOL vienotas operācijas ietvaros, kas norosinās visās Eiropas valstīs no š.g. 25.jūlija līdz 31.jūlijam.

Kontroles pasākumu laikā Lietuvas kolēģi veica 30 kravas, 52 vieglo transportlīdzekļu un 25 autobusu kontroli. Par konstatētajiem pārkāpumiem Lietuvas policija sastādīja 10 administratīvo pārkāpumu protokolus par drošības jostu nelietošanu un pārkāpumiem darba un atpūtas laika režīma ievērošanā. 

Latvijas Valsts policijas Satiksmes uzraudzības biroja darbinieki veica 67 kravas, 34 vieglo transportlīdzekļu un 21 autobusu kontroli. Kopumā par konstatētajiem pārkāpumiem Valsts policija sastādīja 17 administratīvo pārkāpumu protokolus, galvenokārt par darba un atpūtas laika režīma neievērošanu.  

Līdzīgus kontroles pasākumus, lai novērstu pārkāpumus autopārvadājumu jomā, Valsts policija veiks arī turpmāk. 

 

Sagatavoja:
Andis Rinkevics
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
priekšnieks
T.:67075373