Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

„Točkā” atrod 32 mobilos tālruņus 2011. gada 19. jūlijs

Piektdien Siguldas policisti veica sankcionētu kratīšanu kādā Lēdurgas pagasta mājā, jo bija aizdomas, ka tajā ierīkota nelegāla alkohola un cigarešu tirdzniecības vieta. Liels bija likuma sargu pārsteigums, kad papildus cigaretēm un alkoholam, viņi atrada arī 32 mobilos tālruņus. 

Piektdien, 15. jūlijā, Siguldas policisti veica sankcionētu kratīšanu kādā privātmājā Lēdurgas pagastā, jo bija aizdomas, ka tajā ir ierīkota tā saucamā „točka” jeb nelegāla akcizēto preču tirdzniecības vieta. Kratīšanas laikā policisti atrada un atsavināja aptuveni 9500 cigarešu ar Krievijas Federācijas akcīzes preču zīmēm un gandrīz 50 litru šķidruma ar spirtam raksturīgo smaku. Turpinot kratīšanu, policisti uzgāja arī 32 mobilos tālruņus, kuru izcelsmi likuma sargiem vēl jānoskaidro. 

„Točkā” policisti sastapa arī kādu 1960. gadā dzimušu sievieti, kura atzina nelegālu akcizēto preču tirdzniecību. Taču, kad likuma sargi sievietei jautāja par mobilo tālruņu izcelsmi, viņa atbildēja, ka tos atvedis viņas dēls. 

Pagaidām policijā sākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizāciju pēc krimināllikuma 221.1 panta 1. daļas, savukārt mobilo tālruņu izcelsme vēl tiek skaidrota. Policistiem ir aizdomas, ka mobilie tālruņi varētu būt zagti, tādēļ policisti aicina atsaukties ikvienu, kas starp attēlā redzamajiem tālruņiem pamana savu tālruni, zvanot uz tālruņu numuru 67950402.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv