Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bērnudārzā nozog kažoku 2011. gada 09. marts

2011.gada 9. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

 

Bērnudārzā nozog kažoku

Aizvakar, 7. martā, kāds vīrietis vienā no Juglas bērnu dārziem paņēma kādas darbinieces kažoku, uzvilka to un aizgāja. Pēc neilga laika policija par zādzību aizdomās turēto vīrieti aizturēja.

Brīdī, kad vīrietis gāja ārā no bērnu dārza viņu pamanīja un atpazinu kāds no bērnudārza darbiniekiem. Aculiecinieks, redzot, ka vīrietis uzvilcis kolēģes kažoku, uzreiz ziņoja policijai, kas operatīvi ieradās notikuma vietā un aizturēja 1987. gadā dzimušo vīrieti, kā arī atguva nozagto kažoku.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirkņa darbinieki aizturēto nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka vīrietis jau agrāk vairāk kārt sodīts par mantisku noziegumu izdarīšanu. Par notikušo policisti uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas – par zādzības izdarīšanu, ja tā saistīta ar iekļūšanu telpās.

Policijas darbiniekiem ir aizdomas, ka aizturētais varētu būt saistīts arī ar citu noziegumu izdarīšanu, tādēļ policija lūdz ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā noziedzīgajām darbībām ziņot, zvanot uz tālruņu numuriem: 67090922, 67090910 vai 112.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv