Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas darbiniekiem izmaksās formas tērpu kompensācijas 2011. gada 4. februāris

2011.gada 4.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijas darbiniekiem izmaksās formas tērpu kompensācijas

Valsts policija, plānojot finanses 2011. gadam, radusi iespēju jau februārī  izmaksāt amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm likumā paredzēto formas tērpu kompensāciju  par 2010. gadu.

Sociālā garantija - formas tērpa kompensācija paredzēta Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā, kas nosaka, ka Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādes vai Ieslodzījumu vietu pārvaldes amatpersonai ar speciālo dienesta pakāpi vai karavīram, kam dienesta pienākumi to specifikas dēļ veicami civilajā apģērbā, kompensē dienesta pienākumu izpildei nepieciešamā apģērba iegādi.

Kompensācijas apmēru un piešķiršanas kārtību nosaka Ministru kabineta 2010. gada 21. jūnija noteikumi Nr.  565, kas paredz, ka dienesta pienākumu izpildei nepieciešamā apģērba  iegādes kompensācijas apmērs ir 85 lati gadā.

Dienesta pienākumu izpildei nepieciešamā  apģērba iegādes kompensācija tiek izmaksāta  reizi gadā, ja amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi amatā, kas dod tiesības saņemt kompensāciju, attiecīgajā laika posmā ir nodienējusi vairāk nekā  sešus mēnešus.

Sagatavoja:
Zane Maskaļonoka
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
vecākā inspektore
67075014; 29374566
Zane.maskalonoka@vp.gov.lv