Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts laupītājs 2011. gada 3. februāris

2011.gada 3.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Aizturēts laupītājs

Pagājušās nedēļas izskaņā, Rīgā Valsts Policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja kādu 25 gadus vecu, agrāk vairāk kārt sodītu vīrieti aizdomās par laupīšanu, kas izdarīta šā gada 9. janvārī. Pie aizturētā atrastas vairākas, iespējams zagtas mantas.

Šā gada 9. janvārī VP RRP Kriminālpolicijas darbinieki saņēma iesniegumu no kāda jaunieša, kurš apgalvoja, ka tās pašas dienas rītā viņu aplaupījuši divi vīrieši. Cietušais pastāstīja, ka laupīšanas laikā vīrieši viņam iesituši pa seju un, kamēr viņš gulējis uz zemes, vīrieši iztukšojuši viņa kabatas, paņemot vērtīgākās mantas. Laupīšana notikusi 15. maršruta trolejbusa Daugavpils ielas pieturā.

Veicot izmeklēšanas darbības un operatīvos meklēšanas pasākumus, Rīgas policisti pagājušās nedēļas beigās aizturēja vienu no iespējamiem laupītājiem. 25 gadus vecos aizturēto kā uzbrucēju atpazina arī cietušais. Policisti noskaidroja, ka aizturētais jau agrāk vairākas reizes tiesāts gan par laupīšanām, gan par zādzībām, tādēļ ir aizdomas, ka vīrieša dzīvesvietā atrastās mantas nav iegūtas likumīgā ceļā. Šobrīd aizdomās turētajam vīrietim tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu, bet otru iespējamo laupītāju policija vēl meklē.

Policijas darbinieki lūdz atsaukties ikvienu, kas redzēja 9. janvārī notikušu noziegumu, zvanot uz tālruņu numuriem: 67208129, 22034623 vai 112. Tāpat policija lūdz zvanīt uz norādītajiem numuriem ikvienu, kurš attēlos redzamās mantas atpazīst kā savas.             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv