Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts prezidents Valdis Zatlers izsaka pateicību Valsts policijai 2010. gada 25. maijs

2010.gada 25.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Valsts prezidents Valdis Zatlers izsaka pateicību Valsts policijai

Valsts prezidents Valdis Zatlers nosūtījis pateicības vēstuli Valsts policijas priekšniekam Valdim Voinam, kurā izsaka atzinību un pateicību par visu policistu darbu, kuri pildīja savus amata pienākumus šā gada 4.maijā.

„Pateicos Valsts policijas darbiniekiem par mērķtiecīgo un enerģisko darbu Latvijas neatkarības atjaunošanas 20.gadadienas svinību nodrošināšanā! Šie svētki Latvijas iedzīvotājus mudināja atcerēties 1990.gada 4.maija notikumu politisko , juridisko un emocionālo nozīmi un daudzveidīgi svinēt mūsu valsts atgūto brīvību.

Esmu priecīgs, ka izdevās radīt sirsnīgus svētkus kā galvaspilsētā Rīgā, tā Latvijas novados. Mēs spērām soli pretim tam, lai 4.maijs kā Latvijas neatkarības atjaunošanas svētki iesakņotos Latvijas kalendārā un, galvenais, iedzīvotāju sirdīs.

Mūsu tautas nākotne un labklājība saķņojas cilvēkos, kuri prot novērtēt neatkarības vērtību, ir gatavi strādāt un uzņemties atbildību par šīs valsts nākotni un ar savu dzīvi vairot godīgumu, tautas pašapziņu un līdzsvarotai Latvijas attīstībai labvēlīgu vidi. Novēlu, lai arī turpmāk Jūsu darbs apliecinātu mīlestību Latvijai!”

Patiesā cieņā,
Valdis Zatlers