Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ar Viestura ordeni apbalvoti Valsts policijas darbinieki 2010. gada 5. maijs

2010.gada 5.maijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Ar Viestura ordeni apbalvoti Valsts policijas darbinieki

Par godu LR Neatkarības Deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienai par nopelniem Latvijas valsts labā ar Viestura ordeni apbalvotas vairākas valsts amatpersonas, tostarp arī Valsts policijas darbinieki.

Viestura ordeņa III šķiru piešķīra:

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietniekam, Sabiedriskā drošības biroja priekšniekam, pulkvedim Guntaram Marķitānam un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka vietniekam, Kriminālpolicijas biroja priekšniekam, pulkvedim Jurim Runcim.

Viestura ordeņa IV šķiru piešķīra:

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 4.nodaļas priekšniekam, pulkvežleitnantam Igoram Gračovam un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa priekšniekam, pulkvežleitnantam Vladimiram Stoļarovam.

Ar Viestura ordeni apbalvo par sevišķiem militāriem nopelniem, kā arī par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā un valsts neatkarības aizstāvēšanā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā, valsts robežas apsargāšanā, valsts bruņoto spēku veidošanā un valstiskās apziņas ieaudzināšanā pilsoņos, sagatavojot tos kalpošanai savai valstij un zemei un savas valsts un zemes nelokāmai aizsargāšanai.

Apsveicam!