Uzticības tālruņi Pilnā versija
Ja nepieciešama tūlītēja policijas reaģēšana, tad jāzvana pa Valsts policijas diennakts tālruni 110.

 

 Valsts policija aicina iedzīvotājus zvanīt pa uzticības tālruni tādā gadījumā, ja vēlas anonīmi ziņot par iespējamiem noziegumiem un tos izdarījušām personām, un ja šajos gadījumos nav nepieciešama tūlītēja policijas klātbūtne.

 

Uzticības tālrunis ir pieslēgts automātiskajam atbildētājam un konsultācijas pa to netiek sniegtas. Noklausoties automātiskā atbildētāja atbildi un sagaidot skaņas signālu, iedzīvotāji var atstāt savu ziņojumu.

 

Valsts policijas darbinieki, kas atbild par tālruņa un e-pasta apkalpošanu, regulāri pārbauda atstātos ziņojumus un nepieciešamības gadījumā attiecīgi nodod informāciju tālāk izmeklētājiem informācijas tālākajai pārbaudei.

 

Valsts policijas struktūrvienību uzticības tālruņi un e-pasts

  • Vienotais Valsts policijas uzticības tālrunis informācijas sniegšanai par likumpārkāpumiem un tos izdarījušām personām - 67075444(automātiskais atbildētājs)
  • Valsts policijas Iekšējā kontroles biroja uzticības tālrunis informācijas sniegšanai par Valsts policijas nodarbināto iespējamo prettiesisko rīcību - 67075456(automātiskais atbildētājs)
  • Valsts policijas informatīvais tālrunis ceļu satiksmes jautājumos 67208108
  • Valsts policijas e-pasts informācijas sniegšanai par likumpārkāpumiem un tos izdarījušām personām - 

 

Valsts policijas dežūrdaļa

  • Čiekurkalna 1.līnija1, k - 4, LV - 1026, 67075310, vpdd@vp.gov.lv