Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Valsts policijas vadības pieņemšanas laiki Drukāt

Šobrīd ir atliktas Valsts policijas amatpersonu klātienes iedzīvotāju pieņemšanas, iedzīvotāji tiek aicināti iespēju robežās iesniegumus, sūdzības un citus dokumentus Valsts policijai iesniegt elektroniski vai izmantot telefonisku saziņu, izvairoties no fiziskas policijas klātienes apmeklēšanas. Izņēmums ir situācijas, ja persona ir saņēmusi norādi ierasties klātienē Valsts policijā.

Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju uzraudzīs sabiedriskās vietas, kur varētu pulcēties cilvēki, kā arī, saņemot informāciju par tiem, policija attiecīgi reaģēs. Tāpat Valsts policija turpina pildīt savas funkcijas un pienākumus.

Svarīgi atcerēties - ja iedzīvotājiem ir nepieciešama tūlītēja policijas palīdzība, redz vai viņu rīcībā ir informācija par iespējamiem likumpārkāpumiem, tostarp iespējamiem valdības noteikto ārkārtas situācijas ierobežojumu pārkāpumiem, jāzvana 110, nevis jāraksta sociālajos tīklos. Tā policisti varēs ātrāk reaģēt uz saņemto informāciju!

 

 

Saskaņā ar Iesniegumu likuma 8. panta otro daļu iestādes amatpersona, ja privātpersona ir iepriekš pieteikusies un norādījusi risināmo jautājumu, šo privātpersonu pieņem atbilstoši iestādes un savai kompetencei.

Tādējādi, ja privātpersona vēlas pieteikties uz pieņemšanu pie Valsts policijas vadības, viņai vispirms Valsts policijai jāiesniedz iesniegums (rakstveidā vai mutvārdos), kurā jānorāda vēlēšanās tikt pieņemtai un jautājums, par kuru persona vēlas runāt. Apspriežamajam jautājumam jābūt noformulētam tik skaidri, lai būtu iespējams konstatēt, ka tā risināšana iekļaujas Valsts policijas kompetencē.

 


grisins.jpg

 Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka Andreja Grišina pieņemšanas laiks (ar iepriekšēju pierakstu pa tālruni 67829447): katra mēneša 4. pirmdienā, no plkst. 16:00-17:00.