Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Publiskie iepirkumi un izsoles Drukāt

 

No 01.01.2019. visa informācija par iepirkumiem, kas veido pircēja profilu, turpmāk ir pieejama Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) – www.eis.gov.lv pasūtītāja profilā. 


Tiek plānots noslēgt iepirkuma līgumus "Par nedzirdīgo zīmju valodas tulkošanas pakalpojumu nodrošināšanu Valsts policijas vajadzībām uz diviem gadiem" (iepirkuma identifikācijas Nr. IeM VP 2016/03) 2016. gada 12. janvāris

Iepirkuma identifikācijas Nr.  IeM VP 2016/03

IeM VP 2016/03
Tika pieņemts lēmums precizēt iepirkuma dokumentācijas Uzaicinājuma Tehniskās specifikācijas (2. pielikums) 3. punktu un izteikt to šādā redakcijā:
3. Pretendentam jānodrošina tulkošanas pakalpojumus kriminālprocesu veicošās amatpersonas uzdevumā Kriminālprocesa likuma 11., 113., un 115.pantu kārtībā un Administratīvo pārkāpumu kodeksa ietvaros jebkurā diennakts laikā, brīvdienās un svētku dienās atbilstoši pasūtītāja prasībām, neplānotas nedzirdīgo zīmju valodas tulkošanas pakalpojumi, nepieciešamības gadījumā ierodoties 1 – 2 stundu laikā Pasūtītāja norādītajā vietā (jebkurā diennakts laikā, brīvdienās un svētku dienās) no konkrētā pasūtījuma saņemšanas brīža.

Tika pieņemts lēmums par iepirkuma rezultātiem.

Nolikums/dokumentācija

  1. Uzaicinajums.docx

Pieņemtie lēmumi

  1. Ziņojums par lēmuma pieņemšanu.pdf
  2. Līgums.pdf